Proprietăți unice: 515
Proprietari: 52
Agenție

2 luni în urmă
12

31.000 €
26.50 € / mp

Carbunari Vanzare teren cu fundatie, proiect de ...

Cărbunari

1.170 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
10

24.000 €
11.96 € / mp

Teren intravilan de vanzare Șurdești

Șurdești

2.007 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
2

30.000 €
4.48 € / mp

Teren Hideaga | Deschidere pe E58 / DN1C

Hideaga

6.700 mp teren
f.s. 37 m
Extravilan

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
7

19.999 €
7.81 € / mp

Teren de vanzare in Coas, zona linistita

Coaș

2.562 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
5

13.999 €
12.57 € / mp

Teren de vanzare in Coas, zona linistita

Coaș

1.114 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

95.999 €
24.10 € / mp

Teren intravilan de vanzare, zona Romanita

Recea

3.984 mp teren
f.s. 19 m
Intravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
5

125.000 €
52.08 € / mp

Teren 24 de ari zona Miron Costin

Exterior Est, Baia Mare

2.400 mp teren
f.s. 21 m
Construcții
Intravilan
Agenție

2 luni în urmă
3

57.000 €
19 € / mp

Teren intravilan | 30 ari | investitie ideala | ...

Mocira

3.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

18.000 €
19.07 € / mp

DE VANZARE in zona hotel Magus - TEREN

Periferie, Baia Mare

944,5 mp teren
f.s. 53 m
Extravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
9

73.000 €
12.81 € / mp

Teren 5,700mp Somcuta Mare / investitie cu pote ...

Sud-Vest, Șomcuta Mare

5.700 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
8

31.000 €
22.11 € / mp

Teren extravilan de vânzare | 1402 mp | Blidari ...

Blidari

1.402 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
5

35.000 €
10.22 € / mp

Teren de vânzare | 3423 mp | Copalnic | la drum ...

Copalnic

3.423 mp teren
f.s. 25.5 m
Intravilan
Agricol
Agenție

3 luni în urmă
5

29.699 €
27.00 € / mp

Teren 11 arii intravilan de vanzare in Unguras, ...

Unguraș

1.100 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
4

30.000 €
22.99 € / mp

Teren intravilan de vânzare | Baia Mare | zona ...

Vest, Baia Mare

1.305 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

3 luni în urmă
4

14.000 €
20.44 € / mp

Teren de vânzare | 685 mp | strada Vrancei

Nord, Baia Mare

685 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
8

9.000 €
10.90 € / mp

Teren 826mp in CAVNIC zona Pietrele Soimului cu ...

Central, Cavnic

826 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
7

35.000 €
5.20 € / mp

Oază de liniște – teren de vânzare 6.725 mp

Hoteni

6.725 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

3 luni în urmă
8

19.900 €
19.90 € / mp

Teren intravilan cu priveliste de vanzare in Ru ...

Rus

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
15

49.900 €
17.21 € / mp

DE VANZARE Teren Strada Victoriei Baia Mare

Independenței, Baia Mare

2.900 mp teren
f.s. 25 m
Extravilan
Agricol
Agenție

3 luni în urmă
5

1.200 €
0.10 € / mp

Teren Sisesti la soseaua principala ,langă pens ...

Șișești

11.743 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
4

34.000 €
15.18 € / mp

1.500 eur/ar - TEREN INTRAVILAN in Lapusel

Lăpușel

2.240 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
18

320.000 €
12.86 € / mp

OPORTUNITATE - TEREN PENTRU PARC DISTRACTII!!!

Griviței, Baia Mare

24.880 mp teren
f.s. 1 m
Pădure
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
9

460.000 €
7.67 € / mp

Teren intra si extravilan in Vad, Copalnic-Mănă ...

Copalnic-Mănăștur

60.000 mp teren
f.s. 320 m
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
4

14.000 €
1.39 € / mp

Teren de vanzare in Manastirea

Mănăstirea

10.054 mp teren
Agricol
Extravilan
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
7

22.500 €
3 € / mp

TEREN DE VÂNZARE ÎN PRELUCA NOUA

Preluca Nouă

7.500 mp teren
f.s. 90 m
Agricol
Extravilan
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
8

39.500 €
37.76 € / mp

LOCATIE DEOSEBITA - Miron Costin

Valea Borcutului, Baia Mare

1.046 mp teren
Agricol
Extravilan
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
11

35.000 €
7 € / mp

Poiană pentru cabana de vanzare intravilan Coas

Coaș

5.000 mp teren
Pădure
Intravilan
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
4

1.200.000 €
175.95 € / mp

Teren 6,820mp, service, birouri si 2 hale in Ba ...

Sud, Baia Sprie

6.820 mp teren
Construcții
Intravilan
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
3

54.000 €
27.22 € / mp

DE VANZARE- TEREN in Mocira

Mocira

1.984 mp teren
Construcții
Intravilan
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
8

46.000 €
38.33 € / mp

Teren 1,200mp si 400m2 cota drum Satu Nou de Jo ...

Satu Nou de Jos

1.200 mp teren
f.s. 30 m
Construcții
Intravilan