Proprietăți unice: 515
Proprietari: 52
Agenție

1 lună în urmă
4

55.000 €
60.000 €
11.04 € / mp

0% COMISION: Teren intravilan de vanzare in Col ...

Coltău

4.981 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
12

25.000 €
22.60 € / mp

Teren 1,106mp Baia Mare / Strada Firiza

Firiza, Baia Mare

1.106 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
7

27.000 €
9 € / mp

Teren intravilan de vânzare – Copalnic Mănăștur ...

Copalnic-Mănăștur

3.000 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
9

39.900 €
15.93 € / mp

Teren 2,505mp Sighetu Marmatiei / Strada Lazul ...

Est, Sighetu Marmației

2.505 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
2

2.500 €
2.50 € / mp

Teren intravilan Ardusat, 1000 mp, acces din dr ...

Ardusat

1.000 mp teren
f.s. 24 m
Pășune
Intravilan
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
8

89.000 €
17.46 € / mp

TEREN cu PRIVELISTE - Dumbravita

Dumbrăvița

5.097 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
5

6.200 €
0.97 € / mp

Teren 6,377mp Harnicesti / Strada Principala

Hărnicești

6.377 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
8

170.000 €
29.31 € / mp

Teren intravilan | Berința | 5800 mp

Berința

5.800 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
6

130.000 €
20.07 € / mp

Teren intravialn | 6476 mp | Ulmoasa | zonă sup ...

Ulmoasa

6.476 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
7

13.000 €
20.41 € / mp

Teren intravilan | 637 mp | Ulmoasa | zonă supe ...

Ulmoasa

637 mp teren
f.s. 34 m
Intravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
4

200.000 €
250 € / mp

Teren intravilan | 800 mp | zona Mărul de Aur | ...

Valea Borcutului, Baia Mare

800 mp teren
f.s. 18 m
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
3

59.900 €
63.900 €
68.15 € / mp

Teren 879mp Sighetu Marmatiei / Strada Primaver ...

Central, Sighetu Marmației

879 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
10

16.000 €
3.05 € / mp

Teren cu panorama superba în Berchezoaia + bonu ...

Berchezoaia

5.240 mp teren
f.s. 34 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
5

125.000 €
21.62 € / mp

Teren 5783 mp Satu Nou de Jos / Strada Principa ...

Satu Nou de Jos

5.783 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
6

22.500 €
28.850 €
7.02 € / mp

Teren intravilan generos 3.206 mp în Remecioara ...

Remecioara

3.206 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
2

26.999 €
18.76 € / mp

Teren intravilan de vânzare | Seini

Central, Seini

1.439 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
4

165.000 €
289.98 € / mp

Oportunitate rară! Teren intravilan 569 mp ...

Central, Baia Mare

569 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
8

79.000 €
27.29 € / mp

Teren 2,895mp Strada Priseci acces auto in zona ...

Nord, Borșa

2.895 mp teren
f.s. 85 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

25.000 €
27.78 € / mp

Vand teren intravilan 9 ari, zona centrala ,cu ...

Budești

900 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
8

285.000 €
61.96 € / mp

Teren 4,600mp Baia Mare / Strada Oborului

Exterior Nord, Baia Mare

4.600 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
4

81.000 €
16.79 € / mp

Teren intravilan in Baia Mare de vanzare, 48 ar ...

Nord, Baia Mare

4.824 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
5

35.600 €
49.93 € / mp

Teren intravilan de vânzare în Groși 713 mp, ce ...

Groși

713 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
4

39.000 €
14.55 € / mp

Teren de vânzare | 28 ari | 1.390 de euro/ar | ...

Culcea

2.680 mp teren
f.s. 4 m
Intravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
5

90.000 €
11.79 € / mp

Teren intravilan 7.631 mp – Săcălășeni, lângă B ...

Săcălășeni

7.631 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

7.700 €
11 € / mp

Teren extravilan de 7 arii de vânzare în Cătăli ...

Cătălina

700 mp teren
f.s. 14 m
Extravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
3

23.000 €
21.50 € / mp

Teren intravilan de 10 arii de vânzare în Cătăl ...

Cătălina

1.070 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

29.040 €
33.77 € / mp

Teren de vânzare 8,9 ari + cotă parte drum – pr ...

Lăpușel

860 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

49.000 €
28.82 € / mp

De vânzare teren-intravilan- 17 ARI-LOC SUPERB ...

Sud, Baia Mare

1.700 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
4

33.800 €
24.94 € / mp

Teren intravilan de vânzare – 1355 mp | Utilită ...

Firiza, Baia Mare

1.355 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
7

31.500 €
27.06 € / mp

Teren intravilan de Vanzare in Bozanta Mare | S ...

Bozânta Mare

1.164 mp teren
Construcții