Proprietar
Proprietăți unice: 217
Proprietari: 26
Agenție

2 luni în urmă
1

51.000 €
101.80 € / mp

Giroc-Florilor-Teren casa individuala sau Duple ...

Central, Timișoara

501 mp
501 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

100.000 €
100 € / mp

Teren intravilan Giarmata Vii- Oportunitate Inv ...

Central, Timișoara

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

51.000 €
101.80 € / mp

Teren intravilan, 501 mp, front 17.5 ml, Giroc

Central, Timișoara

501 mp
501 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
4

160.000 €
40 € / mp

Teren industrial 4.000 mp, parcelabil, POT 80% ...

Central, Timișoara

4.000 mp
4.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

94.150 €
175 € / mp

Parcele teren de vanzare, pentru case - Mosnita ...

Central, Timișoara

538 mp
538 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

272.750 €
250 € / mp

Parcele teren de vanzare, pentru blocuri 9 Ap, ...

Central, Timișoara

1.091 mp
1.091 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

68.380 €
130 € / mp

Teren Mosnita Noua - Toate utilitatile

Central, Timișoara

526 mp
526 mp teren
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 68,380 € și 75.000 €
Agenție

2 luni în urmă
2

1.900 €
1 € / mp

Teren de inchiriat

Central, Timișoara

1.900 mp
1.900 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

189.000 €

Teren 1039 mp- Intravilan, GirocuIui(Kaufland)

Central, Timișoara

f.s. 20 m
Agenție

2 luni în urmă
2

48.560 €
80 € / mp

Teren Pentru Duplex Kaufland Mosnita Noua Comis ...

Central, Timișoara

607 mp
607 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
7

75.000 €
141.78 € / mp

529mp - Teren Mosnita - langa Kaufland - toate ...

Central, Timișoara

529 mp
529 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
7

115.000 €
148.77 € / mp

773mp | Teren Mosnita, spate Kaufland | Toate u ...

Central, Timișoara

773 mp
773 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
7

88.000 €
144.98 € / mp

607mp | Teren Mosnita, spate Kaufland | Toate u ...

Central, Timișoara

607 mp
607 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

119.000 €
118.29 € / mp

Teren intravilan 1006 mp - Giroc - Timi?oara

Central, Timișoara

1.006 mp
1.006 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

100.000 €
20 € / mp

Zona Urban Village, aproape de centura | 20 eur ...

Central, Timișoara

5.000 mp
5.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

65.500 €

Teren de vanzare Mosnita Noua

Central, Timișoara

f.s. 24 m
Agenție

3 luni în urmă
4

72.800 €
89.00 € / mp

Comision 0% Teren 818 mp pentru duplex Mo?ni?a ...

Central, Timișoara

818 mp
818 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
2

114.000 €
145.22 € / mp

Teren de vanzare in zona Ghiroda dupa pod

Central, Timișoara

785 mp
785 mp teren
Anunț publicat de 6 agenții cu prețuri cuprinse între 114,000 € și 115.000 €
Agenție

3 luni în urmă
4

75.000 €
122.95 € / mp

Parcela teren Mosnita - Zona Kaufland

Central, Timișoara

610 mp
610 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

55.000 €
91.67 € / mp

Teren Intravilan Sacalaz

Central, Timișoara

600 mp
600 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

164.500 €
250 € / mp

Parcele teren locuinte colective Mo?ni?a Noua

Central, Timișoara

658 mp
658 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
9

68.580 €
135 € / mp

Parcele teren intravilan Mo?ni?a Noua

Central, Timișoara

508 mp
508 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
8

3.500.000 €
154.03 € / mp

PUZ parcele case, duplex, colective, Mo?ni?a No ...

Central, Timișoara

22.723 mp
22.723 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
2

203.600 €
40 € / mp

Teren extravilan, 5090 mp, zona Giroc

Central, Timișoara

5.090 mp teren
f.s. 22 m
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 203,600 € și 204.000 €
Agenție

3 luni în urmă
1

50.000 €
5 € / mp

Parcela 10.000 mp la liziera padurii, ?ag front ...

Central, Timișoara

10.000 mp
10.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

50.000 €
5 € / mp

Parcela 10.000 mp la liziera padurii, ?ag front ...

Central, Timișoara

10.000 mp teren
f.s. 40 m
Agenție

3 luni în urmă
5

42.000 €
83.50 € / mp

Teren pentru casa, Remetea Mare utilita?i garan ...

Central, Timișoara

503 mp
503 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

65.000 €
126.71 € / mp

COMISION 0 | Teren intravilan | 513 mp | Mosnit ...

Central, Timișoara

513 mp
513 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

254.800 €
26 € / mp

Vand teren pentru PUZ Giroc

Central, Timișoara

9.800 mp
9.800 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

68.640 €
104 € / mp

Comision 0% Teren intravilan 660 mp, cu PUZ apr ...

Central, Timișoara

660 mp
660 mp teren