Proprietar
Proprietăți unice: 217
Proprietari: 26
Agenție

9 luni în urmă
4

179.999 €
54.55 € / mp

Teren de vanzare la Dunare , intre Moldova Noua ...

Central, Timișoara

3.300 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
1

25.000 €
30.45 € / mp

Vand parcela pentru casa Pischia 821mp

Central, Timișoara

821 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
2

75.500 €
4.12 € / mp

AV654 Teren extravilan Giarmata-Dunca, 18.335 m ...

Central, Timișoara

18.335 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

9 luni în urmă
1

22.850 €
31.82 € / mp

MT244 Teren intravilan, 718mp, cu UTILITATI - P ...

Central, Timișoara

718 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
1

180.000 €
1.20 € / mp

Teren agricol de vanzare 15 ha in Giarmata

Central, Timișoara

150.000 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
2

108.000 €
170.35 € / mp

Teren strada Poeziei II continuare strada Ariei ...

Central, Timișoara

634 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
3

215.000 €
210.99 € / mp

Vand teren duplex sau casa individuala, Dumbrav ...

Central, Timișoara

1.019 mp teren
Agenție

11 luni în urmă

200 €

Teren pentru locuinte colective

Central, Timișoara

Agenție

11 luni în urmă
17

51.975 €
54.450 €
105 € / mp

PUZ APROBAT - parcele padure intre Timi?oara ?i ...

Central, Timișoara

495 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă

77.855 €

Ocazie: proprietar vand parcela pentru casa in ...

Central, Timișoara

Agenție

Mai mult de un an
1

18.000 €
28.71 € / mp

Ultima parcela pe colt vanzare - Pischia

Central, Timișoara

627 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
1

37.000 €

Teren urseni 5000 mp

Central, Timișoara

Agenție

Mai mult de un an
1

0 €

Teren sanmihaiul roman 5 hectare 8 euro

Central, Timișoara

Agenție

Mai mult de un an
1

68.000 €

Vand parcela 618 mp GIROC

Central, Timișoara

Agenție

Mai mult de un an
1

0 €

Teren agricol Timis

Central, Timișoara

Agenție

Mai mult de un an
1

86.475 €
75 € / mp

Teren pentru investitie, P+4E Giroc

Central, Timișoara

1.153 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
4

40.000 €
30.77 € / mp

Parcela de teren, ideala pentru casa, sp 1300 m ...

Central, Timișoara

1.300 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
1

13.143.000 €
65 € / mp

20.22 HA la drumul Timisoara spre Sacalaz

Central, Timișoara

202.200 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
1

49.000 €
50.99 € / mp

Fara Comision Teren Giarmata

Central, Timișoara

961 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
9

79.000 €
179.55 € / mp

vand teren dumbravita 79000 euro

Central, Timișoara

440 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

750.000 €
15 € / mp

Vand teren intravilan curs constructii Timis

Central, Timișoara

50.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

2.500.000 €
200 € / mp

Oportunitate!!! 5 hectare, DN56A Timisoara-Saca ...

Central, Timișoara

12.500 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
19

138.000 €
59.77 € / mp

vand 2309 mp teren 100% construibil, pt diverse ...

Central, Timișoara

2.309 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
2

280.000 €
35 € / mp

Teren Remetea Mare

Central, Timișoara

8.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
1

220.000 €
152.57 € / mp

Teren intravilan Ghiroda cu Cf de Timisoara 144 ...

Central, Timișoara

1.442 mp teren
Agenție

Mai mult de un an

250 €
0.31 € / mp

Parcela 800 mp. Timisoara

Central, Timișoara

800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

0 €

Achizitii teren agricol, ferme agricole, ferme ...

Central, Timișoara

Proprietar
Comision 0%

Azi
3

19.500 €
27.08 € / mp

Teren intravilan Dunare Divici Comuna Pojejena

Central, Timișoara

720 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
1

15.000 €
10 € / mp

Vand teren intravilan Sat Cadar Comuna Tormac j ...

Central, Timișoara

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
5

21.500 €
9.35 € / mp

vand teren pentru construirea unui loc de casa ...

Central, Timișoara

2.300 mp teren