Proprietar
Proprietăți unice: 217
Proprietari: 26
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

1.590.000 €
132.50 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 12.000 mp, zona Ca ...

Central, Timișoara

12.000 mp
12.000 mp teren
f.s. 1 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

269.000 €
23.19 € / mp

Teren intravilan industrial, 3 fronturi, ocazie ...

Central, Timișoara

11.600 mp
11.600 mp teren
f.s. 3 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

50.000 €
5 € / mp

Parcela 10.000 mp la liziera padurii, ?ag front ...

Central, Timișoara

10.000 mp
10.000 mp teren
f.s. 40 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă
1

64.600 €
95 € / mp

Teren intravilan, toate utilitatile, 680 mp, Sa ...

Central, Timișoara

680 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

69.000 €
110.40 € / mp

Teren pentru CASA de vanzare in SACALAZ la intr ...

Central, Timișoara

625 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă

40.000 €
45.45 € / mp

Teren pentru CASA de vanzare in zona SACALAZ la ...

Central, Timișoara

880 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

98.000 €

Teren extravilan 8364 mp, Divici

Central, Timișoara

f.s. 110 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

112.480 €
160 € / mp

Comision 0%-teren intravilan 703 mp.Dumbravita

Central, Timișoara

703 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

110.000 €
11.94 € / mp

9200 mp in centrul comunei Ghilad

Central, Timișoara

9.211 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

260.000 €
13 € / mp

Teren extravilan, 20.000 mp, iesire Timisoara s ...

Central, Timișoara

20.000 mp
20.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

189.000 €
181.91 € / mp

Teren 1039 mp- Intravilan, GirocuIui(Kaufland)

Central, Timișoara

1.039 mp
1.039 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

65.500 €
100 € / mp

Teren de vanzare Mosnita Noua

Central, Timișoara

655,1 mp
655,1 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

3.000.000 €
0.86 € / mp

Teren, 350 hectare, Caras-Severin

Central, Timișoara

Agenție

3 săptămâni în urmă
1

2.280.000 €
0.60 € / mp

Padure Molid si Fag, de vanzare, 380 Ha, zona G ...

Central, Timișoara

Agenție

3 săptămâni în urmă
1

16.000 €
9.09 € / mp

Teren intravilan localitate Macedonia, jud Timi ...

Central, Timișoara

1.760 mp
1.760 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

159.000 €
35.33 € / mp

Teren , 4500 mp , zona Ghiroda-Remetea

Central, Timișoara

4.500 mp
4.500 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

85.000 €
44.04 € / mp

Teren de vanzare Par?a 1930 mp, asfalt, utilita ...

Central, Timișoara

1.930 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

27.000 €
6.11 € / mp

Teren intravilan com. Banloc, jud. Timis

Central, Timișoara

4.420 mp
4.420 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

45.000 €
69.55 € / mp

AV684 Parcele de teren, intravilan, de vanzare ...

Central, Timișoara

647 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
1

159.000 €
16.36 € / mp

Comision 0%, TEREN DE VANZARE LANGA MVT LOGISTI ...

Central, Timișoara

9.716 mp
9.716 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

1.225 €
35 € / mp

Teren extravilan pe str.Petre Stoica , Timisoar ...

Central, Timișoara

35 mp
35 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

161.000 €

Teren intravilan, front 60 ml, 23.000 mp, Buzia ...

Central, Timișoara

f.s. 60 m
Agenție

1 lună în urmă
6

31.941 €
1 € / mp

Vand 3,19 ha teren arabil extravilan, Gavojdia/ ...

Central, Timișoara

31.941 mp
31.941 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

261.560 €

Teren intravilan de vanzare, 2000 mp, construct ...

Central, Timișoara

f.s. 14 m
Agenție

1 lună în urmă
1

300.000 €
3 € / mp

Vand 10 HA teren Ortisoara ,Seceani jud. Timis

Central, Timișoara

100.000 mp
100.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

61.500 €
95.05 € / mp

Teren pentru casa individuala - spate la Kaufla ...

Central, Timișoara

647 mp
647 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

61.465 €
95 € / mp

Teren intravilan, 647 mp, fs 17 ml, Mosnita Nou ...

Central, Timișoara

647 mp
647 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

54.000 €
85.31 € / mp

Teren de vanzare in Urseni 633 mp Comision 0

Central, Timișoara

633 mp
633 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

16.000 €

Teren intravilan localitate Macedonia, jud Timi ...

Central, Timișoara

f.s. 26 m
Agenție

2 luni în urmă
6

90.000 €
106.89 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Giroc oportunita ...

Central, Timișoara

842 mp
842 mp teren