Proprietăți unice: 2
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă

3.400.000 €
68 € / mp

Covaci 5.000 mp. - 50.000 mp.

Covaci

50.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
6

59.640 €
60 € / mp

Proprietar vand urgent sau schimb cu apartament ...

Covaci

994 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

55.790 €
70 € / mp

Vand teren Cerneteaz

Cerneteaz

La ~5km distanță

797 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
3

240.000 €
80 € / mp

Vand teren intravilan

Cerneteaz

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
4

140.400 €
164.98 € / mp

Teren 851 mp pe strada inchisa in zona A Dumbra ...

Dumbrăvița

La ~5km distanță

851 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 140,400 € și 153.780 €

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

90.150 €
150 € / mp

Teren zona Dumbravita padure lac cu Autorizatie ...

Dumbrăvița

La ~5km distanță

601 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

51.840 €
30 € / mp

Teren de vanzare in Dumbravita . TIMIS - 30 eur ...

Dumbrăvița

La ~5km distanță

1.728 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
3

46.000 €
70.77 € / mp

Teren intravilan Dumbravita

Dumbrăvița

La ~5km distanță

650 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

68.000 €
103.66 € / mp

teren intravilan 656 mp Dumbravita

Dumbrăvița

La ~5km distanță

656 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

574.000 €
70 € / mp

Teren de vânzare zona logistică Dumbrăvița Timi ...

Dumbrăvița

La ~5km distanță

8.200 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
1

46.500 €
72.66 € / mp

URGENT teren intravilan in Dumbravita, la 3 min ...

Dumbrăvița

La ~5km distanță

640 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
7

77.000 €
109.84 € / mp

Proprietar, vând teren, construcții case, Zona ...

Dumbrăvița

La ~5km distanță

701 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
1

400 €
0.37 € / mp

Proprietar vand teren situat pe artera principa ...

Dumbrăvița

La ~5km distanță

1.079 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
6

152.000 €
203.48 € / mp

Vand teren pentru servicii P+2 Strada Mure? Dum ...

Dumbrăvița

La ~5km distanță

747 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă

206.000 €
314.98 € / mp

Teren langa padurea verde, de la proprietar, 65 ...

Dumbrăvița

La ~5km distanță

654 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri

250.000 €
258.26 € / mp

Proprietar vand teren pe str Ar?ar in Dumbravit ...

Dumbrăvița

La ~5km distanță

968 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
3

286.000 €
178.75 € / mp

Proprietar, Comercial,1600mp,pe colt, Dumbravit ...

Dumbrăvița

La ~5km distanță

1.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

23 ore în urmă
2

397.500 €
250 € / mp

Proprietar, Balcescu-Dumbravita-Padure,1590mp,f ...

Dumbrăvița

La ~5km distanță

1.590 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
1

76.000 €
102.98 € / mp

Vand teren 738mp2 Dumbravita, Timis

Dumbrăvița

La ~5km distanță

738 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

385.560 €
27 € / mp

Vand parcele de casa la Becicherecul Mic 27 eur ...

Dumbrăvița

La ~5km distanță

14.280 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
5

136.500 €
227.50 € / mp

Teren Dumbravita, zona centrala !

Dumbrăvița

La ~5km distanță

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
1

400 €
0.37 € / mp

Proprietar vand teren artera principala Dumbrav ...

Dumbrăvița

La ~5km distanță

1.079 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
2

240.000 €
16 € / mp

Dumbravita -proprietar vand 15000 mp,16 euro mp

Dumbrăvița

La ~5km distanță

15.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
7

113.400 €
150 € / mp

Teren intravilan 756mp Dumbravita

Dumbrăvița

La ~5km distanță

756 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

140.000 €
274.51 € / mp

vand teren cu autorizatie de constructie si uti ...

Dumbrăvița

La ~5km distanță

510 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
3

60.198.928 €
99,998.22 € / mp

Teren de vanzare persoana fizica

Dumbrăvița

La ~5km distanță

602 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Azi

110.000 €
142.86 € / mp

Teren de vanzare

Dumbrăvița

La ~5km distanță

770 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă

300 €
0.07 € / mp

Vindem teren in zona Lipovei,pentru dezvoltare ...

Lipovei, Timișoara

La ~5km distanță

4.174 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
2

1.250.000 €
251.46 € / mp

Teren de vanzare

Lipovei, Timișoara

La ~5km distanță

4.971 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

2.770.000 €

Teren intravilan I Pozitionare strategica in ro ...

Aradului, Timișoara

La ~5km distanță

f.s. 237 m