Proprietăți unice: 1701
Proprietari: 120
Agenție

10 luni în urmă

187.492 €
19 € / mp

Vand 9868 mp teren zona stupu

Rășinari

9.868 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
5

39.000 €
36.83 € / mp

Teren 1059 mp in Raul Sadului Natura liniste si ...

Râu Sadului

1.059 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
6

480.000 €
48 € / mp

Teren de vanzare pentru constructii case 1 hect ...

Tălmaciu

10.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

11 luni în urmă
6

58.500 €
19.50 € / mp

Teren intravilan in Porumbacu de Sus- Judet Sib ...

Porumbacu de Sus

3.000 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
13

92.000 €
5.99 € / mp

Teren de vanzare Blajel, jud. Sibiu | 15.360 mp ...

Blăjel

15.360 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
1

1.494.000 €
180 € / mp

COMISION 0 - Teren intravilan de vanzare 8300 m ...

Veterani, Sibiu

8.300 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
1

780.000 €
120 € / mp

De vanzare teren intravilan 6500 mp pretabil pe ...

Veterani, Sibiu

6.500 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
1

828.000 €
180 € / mp

Teren intravilan de vanzare puz utilitati aviz ...

Central, Sibiu

4.600 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
7

39.900 €
28.50 € / mp

eren intravilan 1400 mp de vanzare pe Valea Avr ...

Central, Avrig

1.400 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
4

110.000 €
252.87 € / mp

TEREN INTRAVILAN IN SIBIU - 546 mp, cu PUZ (zon ...

Gușterița, Sibiu

435 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

1.138.425 €
75 € / mp

Vand 15179 mp teren calea surii mici

Central, Sibiu

15.179 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

415.208 €
41.60 € / mp

Teren industrial de vanzare intravilan, PUZ, ut ...

Șura Mică

9.981 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
2

50.000 €
5 € / mp

Oportunitate investitie Teren de vanzare 10000 ...

Gușterița, Sibiu

10.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

65.000 €
14.46 € / mp

Teren extravilan de vanzare 4496 mp constructie ...

Gușterița, Sibiu

4.496 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

27.000 €
27 € / mp

teren daia noua

Daia

1.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
1

50.400 €
42 € / mp

Teren arabil 1200 mp in Mohu judetul Sibiu la s ...

Mohu

1.200 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
1

16.800 €
42 € / mp

Teren arabil 400 mp in Mohu judetul Sibiu la so ...

Mohu

400 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
1

33.600 €
42 € / mp

Teren arabil 800 mp langa soseaua nationala in ...

Mohu

800 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
16

109.000 €
33.34 € / mp

Teren intravilan 3.269 mp in Slimnicpanorama su ...

Slimnic

3.269 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
1

71.500 €
95.33 € / mp

Teren intravilan de vanzare 750mp cu utilitati ...

Hamba

750 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
1

150.000 €
22.07 € / mp

Teren intravilan 6796 mp deschidere 26m in Sibi ...

Central, Sibiu

6.796 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
4

85.000 €
14.29 € / mp

Terenarabil de vanzare 5950mp extravilan zona S ...

Central, Sibiu

5.950 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
1

135.000 €
45 € / mp

Teren de vanzare intravilan cu suprafata utila ...

Gușterița, Sibiu

3.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
4

13.000 €
29.35 € / mp

Parcele de teren pentru gradina, 14500 euro zon ...

Central, Sibiu

443 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
1

179.900 €
399.78 € / mp

Teren de vanzare 450 mp cu 38 m deschidere in S ...

Orașul de Jos, Sibiu

450 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
1

109.990 €
199.98 € / mp

Teren de vanzare intravilan 550 mp zona Gusteri ...

Gușterița, Sibiu

550 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
5

45.990 €
11.93 € / mp

De vanzare teren extravilan 3854 mp acces auto ...

Paltin

3.854 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

126.000 €
30 € / mp

Teren extravilan 4200 mp in Sibiu zona Turnisor

Turnișor, Sibiu

4.200 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
2

98.990 €
27.41 € / mp

Teren pretabil investitie 3611 mp de vanzare in ...

Cristian

3.611 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
5

500.000 €
50 € / mp

Teren intravilan de vanzare 10.000 mp in zona I ...

Central, Sibiu

10.000 mp teren