Teren pretabil investitie 3611 mp de vanzare in Cristian judetul Sibiu

98.990 €
27.41 € / mp

Cristian, Judeţul Sibiu

Suprafață teren:
3.611 mp

Descriere teren

Oportunitate investitie, teren de vanzare cu suprafata de 3611,31 mp in judetul Sibiu, pozitionat in extravilanul orasului Cristian. Terenul are 2 deschideri de 36,49 m, si o lungime de 101,21 m. Toate utilitatile sunt in zona. Terenul este parte a unei zone in plina dezvoltare, pretabil constructiilor industriale, numarul acestora crescand uimitor in ultimii ani, putand fi folosit pentru construirea unei afaceri profitabile: o hala industriala, sediu administrativ, spalatorie auto sau o benzinarie, nefacand exceptie nici constructia unui ansamblu rezidential. Pret: 98.990 Cod oferta / ID: P21692 Suna-ne acum la ?i afla detalii despre aceasta proprietate de vanzare din Cristian, dar ?i despre alte proprieta?i potrivite pentru tine. Apartamente de vanzare Sibiu Case de vanzare Sibiu Informatii speciale: 1. Descarca aplica?ia de mobilul tau TABOO Imobiliare din Apple Store, Google Play sau Huawei AppGallery pentru a afla instantaneu noile proprieta?i care intra pe pia?a. 2. Daca ai o proprietate pe care vrei sa o vinzi sau sa o inchiriezi , suntem aici pentru tine! Contacteaza-ne pentru o evaluare gratuita fara obliga?ii ?i vei descoperi avantajele de a lucra cu o echipa dedicata ?i experimentata. 3. Daca vrei sa incepi o cariera de agent imobiliar , suna la si programeaza o intalnire pentru a afla toate beneficiile si avantajele. Intra pe ?i descopera cele mai recente oferte, actualizate zilnic. ID anun? : 1726143286