Proprietăți unice: 1701
Proprietari: 120
Agenție

Mai mult de un an
2

150.000 €
50 € / mp

Teren 3000 mp intravilan langa Arka Parc si Are ...

Paltin

3.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
2

93.700 €
24.99 € / mp

Teren 3750 mp deschidere 54 m de vanzare in Pal ...

Paltin

3.750 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
2

210.000 €
30 € / mp

Teren intravilan deschidere 35 ml 7000mp in zon ...

Industrial Vest, Sibiu

7.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
1

135.900 €
77.00 € / mp

Teren intravilan 1765 mp de vanzare in zona Cal ...

Central, Sibiu

1.765 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
1

2.178.000 €
90.75 € / mp

Teren 24000 mp front 112 ml de vanzare zona Ind ...

Central, Sibiu

24.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
2

174.900 €
83.60 € / mp

Teren intravilan suprafata de 2092 mp zona fost ...

Cristian

2.092 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
1

39.000 €

Teren intravilan

Șura Mare

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

35.000 €
70 € / mp

Parcela cu autoriza?ie de constructie

Avrig

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

0 €

Teren intravilan 7700 mp Sibiu

Ștrand, Sibiu

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

315.000 €
45 € / mp

Teren intravilan 7000 mp Sibiu

Central, Sibiu

7.000 mp teren
f.s. 35 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

15.500 €
5 € / mp

De vanzare pa?une impadurita ?i faneata

Arpașu de Sus

3.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

142.800 €
34 € / mp

Teren 4200 mp - Turnisor

Turnișor, Sibiu

4.200 mp teren
f.s. 18 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

0 €

Proiecte de case

Central, Sibiu

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

200.000 €
100 € / mp

Teren intravilan 2000 mp Sibiu

Ștrand, Sibiu

2.000 mp teren
f.s. 10 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

667.500 €
150 € / mp

Casa cu teren de vanzare intravilan in Hamba, J ...

Central, Sibiu

4.450 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

25.000 €

Cind teren cabana

Central, Sibiu

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

94.000 €
5 € / mp

Parcele de teren in zona pastravarie Albota jud ...

Arpașu de Sus

18.800 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
2

189.890 €
86.12 € / mp

Teren intravilan deschidere 23 ml 2205 mp in zo ...

Lazaret, Sibiu

2.205 mp teren
Dezvoltator
Comision 0%

7 luni în urmă
4

978.018 €
808.280 €
117.13 € / mp

Teren intravilan – 8.350 mp – Carti ...

Șelimbăr

8.350 mp teren
Construcții
Dezvoltator
Comision 0%

9 luni în urmă
9

48.000 €
48 € / mp

Vand teren arabil 1000 mp., Selimbar in zona T ...

Șelimbăr

1.000 mp teren
Construcții
Dezvoltator
Comision 0%

10 luni în urmă
10

120.000 €
0.75 € / mp

Vand teren de constructii 400 mp., deschidere 1 ...

Turnișor, Sibiu

160.000 mp teren
Construcții