Proprietăți unice: 518
Proprietari: 31
Agenție

3 luni în urmă
4

215.000 €
383.93 € / mp

Teren constructii de vanzare zona Piata Cluj cu ...

Piața Cluj, Sibiu

560 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
1

1.087.500 €
145 € / mp

Teren intravilan cu PUZ si proiect 7500 mp in z ...

Veterani, Sibiu

7.500 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
3

31.000 €
45.66 € / mp

Teren intravilan 679mp zona Arhitectilor - Aero ...

Aeroport, Sibiu

679 mp teren
f.s. 18 m
Intravilan
Agricol

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
3

189.000 €
21.98 € / mp

Opotunitate investitie TEREN in Zona Padurea ...

Exterior Sud, Sibiu

8.600 mp teren
f.s. 52 m
Extravilan
Agricol
Agenție

3 luni în urmă
3

350.000 €
20.40 € / mp

Opotunitate investitie TEREN de vanzare Zona ...

Exterior Sud, Sibiu

17.160 mp teren
f.s. 153 m
Extravilan
Agricol
Agenție

3 luni în urmă
3

40.000 €
17.63 € / mp

Teren | Extravilan | 2.269 MP | Daia

Exterior Nord, Sibiu

2.269 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

3 luni în urmă
11

249.999 €
26.11 € / mp

Teren intravilan 9.574 mp în Săliște, poziție s ...

Est, Sibiu

9.574 mp teren
Construcții
Intravilan
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
4

210.000 €
369.72 € / mp

Cartier Lazaret - Teren de casa cu casă 568 mp

Lazaret, Sibiu

568 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
3

115.500 €
121.380 €
105 € / mp

Teren intravilan zona rezidentiala 2121 mp- Tur ...

Turnișor, Sibiu

1.100 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 115,500 € și 121.380 €
Agenție

4 luni în urmă
11

85.500 €
120.08 € / mp

Teren intravilan , cu certificat de urbanism, S ...

Periferie, Sibiu

712 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
4

3.300.000 €
110.76 € / mp

Teren intravilan de 29794 mp cu PUZ aprobat zon ...

Arhitecților - Calea Cisnădiei, Sibiu

29.794 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
2

190.000 €
50 € / mp

Teren intravilan de vânzare – suprafață totală ...

Gușterița, Sibiu

3.800 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

4 luni în urmă
4

65.500 €
65.76 € / mp

Teren intravilan Tropini

Calea Dumbrăvii, Sibiu

996 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
1

195.000 €
97.50 € / mp

Teren intravilan industrial cu PUZ 2000mp str. ...

Industrial Vest, Sibiu

2.000 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
3

65.400 €
65.66 € / mp

Teren intravilan 996 mp| Tropinii noi

Calea Poplăcii, Sibiu

996 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
5

195.000 €
130 € / mp

Teren intravilan de constructii 1.500 mp * Padu ...

Sud-Vest, Sibiu

1.500 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
1

495.000 €
982.14 € / mp

Teren intravilan pe colt, 504mp Subarini

Sub Arini, Sibiu

504 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
4

29.500 €
72.48 € / mp

Investitie - Teren intravilan 407 mp Calea Cisn ...

Arhitecților - Calea Cisnădiei, Sibiu

407 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

5 luni în urmă
3

265.000 €
50 € / mp

Teren extravilan | Industrial Vest | 5300 MP | ...

Vest, Sibiu

5.300 mp teren
f.s. 33 m
Extravilan
Agricol
Agenție

5 luni în urmă
2

189.890 €
86.12 € / mp

Teren intravilan deschidere 23 ml 2205 mp in zo ...

Lazaret, Sibiu

2.205 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
2

155.000 €
165.000 €
421.20 € / mp

Teren de constructii - 368 mp - Sibiu, cartier ...

Ștefan cel Mare, Sibiu

368 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
6

290.000 €
152.63 € / mp

Teren intravilan de 1900 mp cu PUZ aprobat in z ...

Veterani, Sibiu

1.900 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
1

55.000 €
64.03 € / mp

Teren de vanzare Calea Cisnadiei

Aeroport, Sibiu

859 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
3

161.500 €
85 € / mp

Teren 1.900 mp cu acces drum – oportunitate dez ...

Gușterița, Sibiu

1.900 mp teren
f.s. 12 m
Intravilan
Agricol
Agenție

5 luni în urmă
3

155.000 €
192.79 € / mp

Teren intravilan | 804 mp | PUZ aprobat | Targu ...

Terezian, Sibiu

804 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
4

180.000 €
20 € / mp

Teren 9.000 mp I Deschidere 96 ml I Curent pe T ...

Gușterița, Sibiu

9.000 mp teren
f.s. 96 m
Extravilan
Agricol
Agenție

5 luni în urmă
1

39.900 €
76.73 € / mp

Teren intravilan 520 mp Sibiu Calea Cisnadiei

Hipodrom 3, Sibiu

520 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
16

6.000 €
15 € / mp

Parcelele cu cele mai bune prețuri din județ

Exterior Sud, Sibiu

400 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
4

190.000 €
200.000 €
86.17 € / mp

Teren intravilan arabil de vânzare – Sibiu, Str ...

Periferie, Sibiu

2.205 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

6 luni în urmă
3

730.585 €
603.790 €
292.23 € / mp

Teren intravilan cu PUZ 2500mp Lazaret

Lazaret, Sibiu

2.500 mp teren
Construcții