Proprietar
Proprietăți unice: 96
Proprietari: 12
Agenție

Mai mult de un an
1

135.900 €
77.00 € / mp

Teren intravilan 1765 mp de vanzare in zona Cal ...

Central, Sibiu

1.765 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
1

2.178.000 €
90.75 € / mp

Teren 24000 mp front 112 ml de vanzare zona Ind ...

Central, Sibiu

24.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

315.000 €
45 € / mp

Teren intravilan 7000 mp Sibiu

Central, Sibiu

7.000 mp teren
f.s. 35 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

0 €

Proiecte de case

Central, Sibiu

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

667.500 €
150 € / mp

Casa cu teren de vanzare intravilan in Hamba, J ...

Central, Sibiu

4.450 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

25.000 €

Cind teren cabana

Central, Sibiu