1

Vand teren intravilan

170.000 €
44.74 € / mp

Central, Sibiu

Suprafață teren:
3.800 mp

Descriere teren

Vand teren intravilan in Sibiu pe strada Irisului, suprafa?a este de 3800 de M2. Are doua intrari, sunt doua parcele cu deschidere de 20 ml. Pre?: 45de euro negociabil. PUZ-ul va fi gata in primavara anului 2026 ID anun? : 1759513826
Citește mai mult Citește mai puțin
Apă Gaz

Detalii teren

Actualizat în: 23 Mai 2026 ID anunț: 1663049
Suprafață teren: 3.800 mp

Istoric preț

Facilități

Utilități
Apă Gaze

Proprietăți similare

Teren de 10000 mp, în Central
180.000 €
Sibiu, Central
10.000 mp teren
Teren de 928 mp, în Ștrand
185.600 €
Sibiu, Ștrand
928 mp teren
Teren de 6800 mp, în Central
170.000 €
Sibiu, Central
6.800 mp teren
Teren de 2000 mp, în Ștrand
180.000 €
Sibiu, Ștrand
2.000 mp teren
Teren de 2200 mp, în Gușterița
155.000 €
Sibiu, Gușterița
2.200 mp teren
Teren de 10000 mp, în Central
180.000 €
Sibiu, Central
10.000 mp teren
Teren de 2056 mp, în Ștrand
174.760 €
Sibiu, Ștrand
2.056 mp teren
Teren de 16500 mp, în Central
165.000 €
Sibiu, Central
16.500 mp teren
Teren de 450 mp, în Orașul de Jos
179.900 €
Sibiu, Orașul de Jos
450 mp teren