Proprietăți unice: 0
Proprietari: 0

Anunțuri relevante din apropiere.

Agenție

11 luni în urmă
1

29.500 €
16.72 € / mp

Teren intravilan 1764 mp toate utilitatiile in ...

Viștea

La ~5km distanță

1.764 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

98.000 €
20 € / mp

Teren intravilan de vanzare - Vistisoara

Viștea

La ~5km distanță

4.900 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

10.700 €
1 € / mp

5 parcele in zona Oltet , Fagaras

Olteț

La ~5km distanță

10.700 mp teren
Extravilan

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

17.000 €
13.69 € / mp

Teren intravilan in Oltet Vistea-acte la zi, to ...

Olteț

La ~5km distanță

1.242 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

1.400.000 €
0.72 € / mp

Teren de 195 Hectare Arabil în Cincu, Brașov

Cincu

La ~10km distanță

f.s. 300 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
12

47.000 €
70.04 € / mp

Teren intravilan 539mp, Dimieni-Ilfov. Cu autor ...

Ucea de Jos

La ~10km distanță

539 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

10 €
0 € / mp

Teren de vanzare in Voila, judetul Brasov

Voila

La ~10km distanță

7.700 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
2

36.450 €
10.13 € / mp

Teren intravilan 3600 mp doua fronturi stradale ...

Voila

La ~10km distanță

3.600 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
9

50.000 €
28.79 € / mp

Vindem teren Sibiu, Valea Lupului, priveliste d ...

Chirpăr

La ~10km distanță

1.737 mp
1.737 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

200.000 €
10.95 € / mp

Teren intravilan 18.259 mp + construc?ie indust ...

Chirpăr

La ~10km distanță

18.259 mp
18.259 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

72.000 €
96 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Sibiu Localitate ...

Chirpăr

La ~10km distanță

750 mp
750 mp teren
Bancă
Comision 0%

Mai mult de un an
2

15.000 €
0.75 € / mp

Vanzare teren Chirpar jud Sibiu

Chirpăr

La ~10km distanță

20.000 mp teren
f.s. 19.299999237061 m
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
5

220.000 €
84.62 € / mp

Teren Intravilan | 2600 mp | Utilita?i | Proiec ...

Chirpăr

La ~10km distanță

2.600 mp
2.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
15

20.999 €
21.08 € / mp

Teren Superb la Munte, Drăguș (BV) – Țara Făgăr ...

Drăguș

La ~10km distanță

996 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă

23.500 €
23.59 € / mp

Teren Superb la Munte, Dragu? (BV) ?ara Fagara? ...

Drăguș

La ~10km distanță

996 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
4

25.000 €
12.50 € / mp

Teren intravilan 2000 mp cu utilitati in apropi ...

Drăguș

La ~10km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
6

106.000 €
24.15 € / mp

Teren intravilan in Brasov Sambata de Sus

Sâmbăta de Sus

La ~15km distanță

4.389 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
4

16.500 €
18.500 €
16.50 € / mp

Teren 1000 mp intravilan/Sambata de Sus Brasov

Sâmbăta de Sus

La ~15km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

52.000 €
26 € / mp

Teren intravilan 2000 mp, Statiunea Climaterica ...

Sâmbăta de Sus

La ~15km distanță

2.000 mp
2.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

36.720 €
18 € / mp

Teren intravilan , de 2040mp

Sâmbăta de Sus

La ~15km distanță

2.040 mp
2.040 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă

26.500 €
26.50 € / mp

Teren intravilan Sambata de sus zona turistica

Sâmbăta de Sus

La ~15km distanță

1.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
7

50.000 €

Teren intravilan de vanzare Sambata de Sus +4 A ...

Sâmbăta de Sus

La ~15km distanță

f.s. 20 m
Agenție

9 luni în urmă
7

139.000 €
30.60 € / mp

Teren si casa in constructie Sambata de Sus

Sâmbăta de Sus

La ~15km distanță

4.542 mp
4.542 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
7

139.000 €
30.60 € / mp

Teren si casa in constructie Sambata de Sus

Sâmbăta de Sus

La ~15km distanță

4.542 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

226.000 €
25.01 € / mp

Teren de vanzare 9000mp in Sambata de Sus, jud. ...

Sâmbăta de Sus

La ~15km distanță

9.038 mp
9.038 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

30.000 €
9.99 € / mp

Teren de vanzare 3000mp in Sambata de Sus, jud. ...

Sâmbăta de Sus

La ~15km distanță

3.003 mp
3.003 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

28.000 €
28 € / mp

Vand teren intravilan Sambata de Sus

Sâmbăta de Sus

La ~15km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
3

23.500 €
23.31 € / mp

Teren extravilan 1000 mp Statiunea Climaterica ...

Sâmbăta de Sus

La ~15km distanță

1.008 mp teren
Pădure
Extravilan
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
5

34.000 €
21.30 € / mp

Teren intravilan zona Sambata de Sus 1596 mp de ...

Sâmbăta de Sus

La ~15km distanță

1.596 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

6 zile în urmă
5

10.000 €
2.13 € / mp

Teren de vanzare Merghindeal, judetul Sibiu

Merghindeal

La ~15km distanță

4.700 mp
4.700 mp teren