Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
11

22.000 €
12.44 € / mp

Teren intravilan de vanzare, Bihor

Bicaci

1.769 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
3

15.500 €
29.25 € / mp

RECO Teren de vanzare Gepiu

Gepiu

La ~5km distanță

530 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
2

23.500 €
29.38 € / mp

RECO Teren de vanzare Gepiu

Gepiu

La ~5km distanță

800 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
2

28.490 €
28.49 € / mp

RECO Teren Intravilan Gepiu

Gepiu

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
3

475.000 €
6.97 € / mp

Teren intravilan parcelabil Gepiu 7 E mp

Gepiu

La ~5km distanță

68.150 mp teren
f.s. 70 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
2

130.000 €
135.000 €
28.26 € / mp

Teren generos

Gepiu

La ~5km distanță

4.600 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

80.000 €
20.51 € / mp

Teren intravilan

Gepiu

La ~5km distanță

3.900 mp
3.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
2

184.000 €
40 € / mp

Teren intravilan 4600mp.

Gepiu

La ~5km distanță

4.600 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

70.000 €
7 € / mp

Teren intravilan 1 ha pe dn 79 la 15 km De orad ...

Gepiu

La ~5km distanță

10.000 mp
10.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

190.000 €
8.80 € / mp

Teren 21600 mp in apropiere de Autostrada Trans ...

Gepiu

La ~5km distanță

21.600 mp
21.600 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
2

63.500 €
10.48 € / mp

TEREN INTRAVILAN CU UTILITATI -6060 MP | SAT BI ...

Gepiu

La ~5km distanță

6.060 mp
6.060 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă

130.000 €
28.26 € / mp

Vand teren generos

Gepiu

La ~5km distanță

4.600 mp teren
f.s. 30 m
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

550.000 €
15.41 € / mp

Teren langa padure de 3,5 ha cu proiect pentru ...

Gepiu

La ~5km distanță

35.693 mp teren
Construcții
Agenție

3 zile în urmă
10

350.000 €
35 € / mp

Teren intravilan Gepiu 10 000 mp Fs 174 metri d ...

Gepiu

La ~5km distanță

10.000 mp
10.000 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
5

9.900 €
16.50 € / mp

Parcele teren intravilan Colonia Gepiu | PUZ si ...

Gepiu

La ~5km distanță

600 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
7

15.000 €
30 € / mp

Parcela teren intravilan 500 mp cu Puz si curen ...

Gepiu

La ~5km distanță

500 mp
500 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
4

19.800 €
24 € / mp

Teren intravilan in Gepiu

Gepiu

La ~5km distanță

825 mp teren
f.s. 25 m
Intravilan
Agenție

8 luni în urmă
18

12.489 €
23 € / mp

Teren intravilan 32 parcele, situate in comuna ...

Gepiu

La ~5km distanță

543 mp
543 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

9.594 €
18 € / mp

Parcele teren intravilan, Gepiu, Bihor, intre 5 ...

Gepiu

La ~5km distanță

533 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

500.000 €
25 € / mp

Teren de servicii de vanzare pe DN79/E671, Biho ...

Gepiu

La ~5km distanță

20.000 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
5

75.000 €
2.67 € / mp

Teren la intrare in localitatea Gepiu

Gepiu

La ~5km distanță

28.100 mp teren
f.s. 49 m
Agenție

10 luni în urmă
6

398.115 €
15,312.12 € / mp

Reco Teren intravilan Inand

Inand

La ~5km distanță

26,14 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
12

390.000 €
15 € / mp

RECO teren intravilan Inand

Inand

La ~5km distanță

26.000 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
5

48.990 €
7.08 € / mp

RECO teren intravilan Cefa cu proiect casa

Cefa

La ~5km distanță

6.921 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
8

42.500 €
45.000 €
11.26 € / mp

De vânzare teren intravilan, 3,775 mp, Cefa

Cefa

La ~5km distanță

3.775 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
12

373.000 €
14.35 € / mp

RECO teren intravilan Inand

Cefa

La ~5km distanță

26.000 mp
26.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
6

398.115 €
15,312.12 € / mp

Reco Teren intravilan Inand

Cefa

La ~5km distanță

26,14 mp
26,14 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

229.000 €
15.61 € / mp

Vanzare 14.669 MP, Intravilan Teren Fotbal, Cef ...

Cefa

La ~5km distanță

14.669 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

229.000 €
15.61 € / mp

Vânzare 14.669 MP, Intravilan- Teren Fotba ...

Cefa

La ~5km distanță

14.669 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
10

25.500 €
9.44 € / mp

Teren intravilan pentru investiție

Miersig

La ~5km distanță

2.700 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 25,500 € și 25.800 €