Proprietar
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Azi

8.000 €
4.60 € / mp

Vand Teren Intravilan

Dealu Frumos

1.739 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 săptămâni în urmă
5

10.000 €
2.13 € / mp

Teren de vanzare Merghindeal, judetul Sibiu

Merghindeal

La ~5km distanță

4.700 mp
4.700 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
5

1.303.855 €
35 € / mp

Teren industrial I 37200 mp Parcelabil I Acces ...

Central, Agnita

La ~5km distanță

37.253 mp
37.253 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

170.221 €
215.470 €
7.90 € / mp

Teren pentru PARC FOTOVOLTAIC

Central, Agnita

La ~5km distanță

21.547 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
8

127.127 €
170.221 €
5.90 € / mp

Teren pentru PARC FOTOVOLTAIC

Central, Agnita

La ~5km distanță

21.547 mp
21.547 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
1

1.000 €
0.28 € / mp

Teren disponibil pentru vanzare

Central, Agnita

La ~5km distanță

3.634 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
4

950.000 €
52.49 € / mp

Teren industrial I 18100 mp I St. Betoane I Hal ...

Periferie, Agnita

La ~5km distanță

18.100 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
5

1.303.855 €
35 € / mp

Teren industrial I 37200 mp Parcelabil I Acces ...

Periferie, Agnita

La ~5km distanță

37.253 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

2.316.000 €
12 € / mp

Teren intravilan

Central, Agnita

La ~5km distanță

193.000 mp
193.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

460.000 €
40 € / mp

Teren intravilan industrial de vânzare – 11.400 ...

Central, Agnita

La ~5km distanță

11.500 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
8

585.000 €
9,000.00 € / mp

Teren de vanzare, 65 hectare - Agnita

Sud, Agnita

La ~5km distanță

65 mp teren
Agenție

Azi
8

50.000 €
1 € / mp

Schimb sau vand 5 Ha teren comasat

Central, Agnita

La ~5km distanță

50.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
11

249.999 €
26.11 € / mp

Teren intravilan 9.574 mp in Sali?te, pozi?ie s ...

Iacobeni

La ~10km distanță

9.574 mp
9.574 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
4

1.400.000 €
0.72 € / mp

Teren de 195 Hectare Arabil în Cincu, Brașov

Cincu

La ~10km distanță

f.s. 300 m
Extravilan
Agricol
Agenție

3 luni în urmă
4

72.000 €
96 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Sibiu Localitate ...

Chirpăr

La ~10km distanță

750 mp
750 mp teren
Bancă
Comision 0%

Mai mult de un an
2

15.000 €
0.75 € / mp

Vanzare teren Chirpar jud Sibiu

Chirpăr

La ~10km distanță

20.000 mp teren
f.s. 19.299999237061 m
Extravilan
Agricol
Agenție

3 luni în urmă
3

20.000 €
40 € / mp

Teren 500 MP | Oportunitate de investi?ie | Ext ...

Chirpăr

La ~10km distanță

500 mp
500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

200.000 €
10.95 € / mp

Teren intravilan 18.259 mp + construc?ie indust ...

Chirpăr

La ~10km distanță

18.259 mp
18.259 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

220.000 €
84.62 € / mp

Teren Intravilan | 2600 mp | Utilita?i | Proiec ...

Chirpăr

La ~10km distanță

2.600 mp
2.600 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
9

50.000 €
28.79 € / mp

Vindem teren Sibiu, Valea Lupului, priveliste d ...

Chirpăr

La ~10km distanță

1.737 mp
1.737 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

3.200.000 €
1.07 € / mp

Teren extravilan 300ha Sibiu

Bârghiș

La ~15km distanță

Agenție

1 lună în urmă
1

4.685.120 €
3.872.000 €
1.56 € / mp

Teren agricol peste 300ha zona Sibiu

Bârghiș

La ~15km distanță

Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
7

12.000 €
10.76 € / mp

Teren intravilan in Zlagna - jud. Sibiu

Bârghiș

La ~15km distanță

1.115 mp
1.115 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

4.448.000 €
1.48 € / mp

INVESTITIE REZILIENTA 300 HA Teren de vanzare i ...

Bârghiș

La ~15km distanță

Agenție

2 luni în urmă
1

155.250 €
13.50 € / mp

Vand teren intravilan in Tg Mures, suprafata 11 ...

Criș

La ~15km distanță

11.500 mp
11.500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

2.000 €
0.77 € / mp

Teren 2608 mp de inchiriat!!

Criș

La ~15km distanță

2.608 mp
2.608 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

79.000 €
31.60 € / mp

Teren intravilan | Criste?ti | 79.000

Criș

La ~15km distanță

2.500 mp
2.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă

55.000 €

FILM!500mp,teren intravilan, apreciabil ariat, ...

Criș

La ~15km distanță

f.s. 25 m
Agenție

1 lună în urmă
4

28.000 €
44.80 € / mp

Teren intravilan/ 625 mp/ Deschidere 16m/ 45E m ...

Criș

La ~15km distanță

625 mp
625 mp teren
Agenție

2 luni în urmă

55.000 €

FILM!500mp,teren intravilan, apreciabil ariat, ...

Criș

La ~15km distanță

f.s. 25 m