Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Azi

8.000 €
4.60 € / mp

Vand Teren Intravilan

Dealu Frumos

1.739 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

460.000 €
40 € / mp

Teren intravilan industrial de vânzare – 11.400 ...

Central, Agnita

La ~5km distanță

11.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

17.000 €
13.69 € / mp

Teren intravilan in Oltet Vistea-acte la zi, to ...

Olteț

La ~20km distanță

1.242 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

10.700 €
1 € / mp

5 parcele in zona Oltet , Fagaras

Olteț

La ~20km distanță

10.700 mp teren
Extravilan

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Azi
2

39.000 €

vand padure in satul Vistisoara, comuna Vistea ...

Viștea

La ~20km distanță

Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
2

10 €
0 € / mp

Teren intravilan 7.700 mp Voila, Brasov Proprie ...

Voila

La ~20km distanță

7.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

46.800 €
4 € / mp

Vand 3 terenuri in Lovnic (sat sasesc, langa Vi ...

Lovnic

La ~25km distanță

11.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

19 ore în urmă
2

9.900 €

Vand teren extravilan

Central, Făgăraș

La ~25km distanță

Proprietar
Comision 0%

14 ore în urmă
9

20.900 €
11 € / mp

Teren deosebit zona Sebes de Brasov 11 EU

Sud, Făgăraș

La ~25km distanță

1.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

65 €
0.01 € / mp

9000 mp teren intravilan in Fagaras zona comerc ...

Central, Făgăraș

La ~25km distanță

9.048 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
4

32.200 €
7 € / mp

VAND TEREN 4600 mp langa Laguna Albastra

Exterior Vest, Făgăraș

La ~25km distanță

4.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

30.000 €
5 € / mp

Vand teren (ideal pentru cabana-Hosman )

Hosman

La ~25km distanță

6.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

23.500 €
23.59 € / mp

Teren Superb la Munte, Dragu? (BV) ?ara Fagara? ...

Drăguș

La ~25km distanță

996 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

70.000 €
3.89 € / mp

18000 mp teren extravilan in judetul Sibiu 4 eu ...

Mihăileni

La ~25km distanță

18.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
10

69.000 €
47.59 € / mp

Intravilan 1450 mp in Sighi?oara, 5 min de cent ...

Central, Sighișoara

La ~25km distanță

1.450 mp
1.450 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

23.000 €
1.32 € / mp

Teren extravilan

Central, Sighișoara

La ~25km distanță

17.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

130.000 €
6.50 € / mp

De vanzare 2ha teren in Sighisoara, Cartier Ven ...

Sighișoara

La ~25km distanță

20.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
3

27.500 €
55 € / mp

Teren de vanzare teren Str Baratilor Sighisoara ...

Exterior Vest, Sighișoara

La ~25km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

40.000 €
44.500 €
8.99 € / mp

Teren de vanzare

Exterior Vest, Sighișoara

La ~25km distanță

4.450 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
1

33.377 €
30.34 € / mp

Teren de vinzare pentru constructii toate utili ...

Central, Sighișoara

La ~25km distanță

1.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă

26.500 €
26.50 € / mp

Teren intravilan Sambata de sus zona turistica

Sâmbăta de Sus

La ~25km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
1

52.000 €
26 € / mp

Teren intravilan 2000 mp, Statiunea Climaterica ...

Sâmbăta de Sus

La ~25km distanță

2.000 mp
2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
14

139.000 €
30.60 € / mp

Teren si casa in constructie Sambata de Sus

Sâmbăta de Sus

La ~25km distanță

4.542 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

15.500 €
5 € / mp

De vanzare pa?une impadurita ?i faneata

Arpașu de Sus

La ~30km distanță

3.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

94.000 €
5 € / mp

Parcele de teren in zona pastravarie Albota jud ...

Arpașu de Sus

La ~30km distanță

18.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

45.000 €
21.43 € / mp

Teren de vanzare

Arpașu de Sus

La ~30km distanță

2.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
1

49.500 €
2.54 € / mp

Teren extravilan agricol arabil 19501 mp de van ...

Vurpăr

La ~30km distanță

19.501 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
4

35.000 €
5 € / mp

Vand gardina la 50 m de sat !

Pojorta

La ~30km distanță

7.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

350.000 €
0.70 € / mp

Pachet de terenuri, zona rupea. Deatlii la tele ...

Bunești

La ~30km distanță

500.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
5

59.800 €
26 € / mp

Vând teren extravilan Transfăgărășan

Cârțișoara

La ~30km distanță

2.300 mp teren
Construcții