Teren intravilan Padureni judetul Timi?

50.000 €
30.19 € / mp

Pădureni, Judeţul Bihor

Suprafață teren:
1.656 mp

Descriere teren

Vand teren intravilan in comuna Padureni; Suprafa?a: 1656 mp; Front stradal 17 m; Toate utilita?ile in fata parcelei: -asfalt -apa -canal -curent 30 euro mp ID anun? : 1688890006
Citește mai mult Citește mai puțin
Apă

Detalii teren

Actualizat în: 22 Mai 2026 ID anunț: 1653136
Suprafață teren: 1.656 mp

Istoric preț

Facilități

Utilități
Apă

Proprietăți similare

Teren de 1000 mp, în Pădureni
45.000 €
Județul Bihor, Pădureni
1.000 mp teren
Teren de 1500 mp, în Podgoria
52.500 €
Oradea, Podgoria
1.500 mp teren
Teren intravilan de 525 mp, în Sântandrei
46.500 €
Județul Bihor, Sântandrei
525 mp teren
Construcții
Teren de 1000 mp, în Nojorid
51.500 €
Județul Bihor, Nojorid
1.000 mp teren
Teren de 1600 mp, în Sânmartin
52.000 €
Județul Bihor, Sânmartin
1.600 mp teren
Teren de 800 mp, în Oșorhei
48.000 €
Județul Bihor, Oșorhei
800 mp teren
Teren de 3403 mp, în Exterior Vest
54.448 €
Județul Bihor, Beiuș
3.403 mp teren
Teren de 500 mp, în Borș
50.000 €
Județul Bihor, Borș
500 mp teren
Teren intravilan de 5935 mp, în Tăuteu
45.000 €
Județul Bihor, Tăuteu
5.935 mp teren