Proprietar
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Azi
12

67.000 €
1 € / mp

Teren intravilan in zona de dealuri 67000mp

Orbău

67.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 săptămâni în urmă
4

37.000 €
8.04 € / mp

Teren cu pomi fructiferi , vie si loc de casa

Central, Tășnad

La ~10km distanță

4.600 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

16.000 €
16 € / mp

De vanzare Teren Intravilan

Central, Tășnad

La ~10km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

10.000 €
0.30 € / mp

Teren agricol Santau 3,32ha

Central, Tășnad

La ~10km distanță

33.200 mp
33.200 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă
4

21.000 €
4.88 € / mp

Teren extravilan cu livada 4300 mp, Ta?nad, SM

Central, Tășnad

La ~10km distanță

4.300 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

50.900 €

Teren intravilan in localitatea Bobota in supra ...

Bobota

La ~10km distanță

f.s. 105 m
Agenție

1 lună în urmă
1

50.900 €
4.43 € / mp

Teren intravilan in localitatea Bobota in supra ...

Bobota

La ~10km distanță

11.500 mp
11.500 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
5

45.000 €
3.60 € / mp

Teren intravilan in localitatea Bobota in supra ...

Bobota

La ~10km distanță

12.500 mp
12.500 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
9

33.000 €
5.16 € / mp

RECO TEREN GENEROS CU CABANA

Dijir

La ~15km distanță

6.400 mp teren
f.s. 1 m
Agenție

1 lună în urmă
4

23.000 €
2.30 € / mp

RECO teren Viisoara

Viișoara

La ~15km distanță

10.000 mp
10.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

20.685 €
35 € / mp

TEREN INTRAVILA 591 MP, PRET 35euro mp+tva, loc ...

Pădureni

La ~15km distanță

591 mp
591 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

90.000 €
33.96 € / mp

Teren intravilan investitie Padureni, 2 frontur ...

Pădureni

La ~15km distanță

2.650 mp
2.650 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

359.990 €
18.00 € / mp

Teren intravilan 2 hectare in Padureni oportuni ...

Pădureni

La ~15km distanță

20.000 mp
20.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
2

25.500 €
20.500 €
39.23 € / mp

Vand Parcele de teren la Padureni direct Propri ...

Pădureni

La ~15km distanță

650 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
10

45.000 €
45 € / mp

Teren 1000 mp Padureni de vanzare

Pădureni

La ~15km distanță

1.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

23.000 €
1.72 € / mp

Teren de vanzare

Viișoara

La ~15km distanță

13.400 mp
13.400 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

25.000 €
46.73 € / mp

Parcele teren 535 mp, front 37 ml, Padureni

Pădureni

La ~15km distanță

535 mp
535 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
3

16.000 €
1.58 € / mp

Vand teren intravilan + casa demolabila

Bâlc

La ~15km distanță

10.143 mp
10.143 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

137.000 €
12.12 € / mp

Teren intravilan, cu doua fronturi, zona Supuru ...

Supur

La ~15km distanță

11.300 mp
11.300 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

845.000 €
26.16 € / mp

Teren extravilan de vanzare, 32300 mp, zona Luc ...

Supur

La ~15km distanță

32.300 mp
32.300 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
1

23.500 €
1.75 € / mp

RECO teren intravilan sub 2 euro euro mp in Izv ...

Izvoarele

La ~15km distanță

13.400 mp teren
f.s. 60 m
Agenție

5 zile în urmă
5

23.000 €
1.72 € / mp

Teren de vanzare

Izvoarele

La ~15km distanță

13.400 mp teren
f.s. 30 m
Intravilan
Agenție

9 luni în urmă
11

28.000 €
4.83 € / mp

Reco Teren 5800 mp in Ghenetea | Strada asfalt ...

Ghenetea

La ~15km distanță

5.800 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

18.600 €
2.38 € / mp

RECO teren Ghenetea 7800mp

Ghenetea

La ~15km distanță

7.800 mp teren
f.s. 20 m
Construcții
Intravilan
Agenție

Mai mult de un an
8

42.500 €
4.25 € / mp

Teren extravilan 10000 mp, cu balta de peste, S ...

Șărmășag

La ~15km distanță

10.000 mp teren
f.s. 190 m
Agenție

10 luni în urmă
11

144.000 €
30.91 € / mp

Teren industrial de vanzare 4.659 mp + optional ...

Suplacu de Barcău

La ~20km distanță

4.659 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

54.000 €
13.50 € / mp

Teren INTRAVILAN in Suplacu de Barcau

Suplacu de Barcău

La ~20km distanță

4.000 mp
4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

15.500 €
4.37 € / mp

Teren intravilan Mihaieni

Mihăieni

La ~20km distanță

3.544 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

14.900 €
15.900 €
16.61 € / mp

RECO teren Marghita 897 mp

Abram

La ~20km distanță

897 mp
897 mp teren
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 14,900 € și 15.900 €
Agenție

11 luni în urmă
9

50.500 €
15.68 € / mp

RECO teren generos cu fundatie in Petreu

Abram

La ~20km distanță

3.221 mp
3.221 mp teren