Proprietăți unice: 255
Proprietari: 255
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

40 €
0.01 € / mp

Vand 1200 mp teren parcelabil in Valea Doftanei ...

Secăria

2.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

40.000 €
23.56 € / mp

Teren intravilan cu facilita?i ?i gard, 1698 mp

Gherghița

1.698 mp
1.698 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
6

768.690 €

TEREN INTRAVILAN //PAULESTI//12.000 MP

Păulești

f.s. 47 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

79.000 €
164.58 € / mp

Teren intravilant

Central, Ploiești

480 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
14

370.000 €
138.27 € / mp

Teren intravilan Busteni - Piatra Arsa

Piatra Arsă, Bușteni

2.676 mp
2.676 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
6

18.200 €
25.28 € / mp

Teren de vanzare intravilan pentru casa 720 mp

Urlați

720 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
3

150 €
0.29 € / mp

Comuna Berceni, jud Ilfov

Berceni

525 mp
f.s. 535 m
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
7

22.000 €
3.46 € / mp

Teren de vanzare 6.352 mp Slavu (Prahova), extr ...

Păcureți

6.352 mp
6.352 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
7

38.000 €
60.03 € / mp

Vanzare teren Cheia, Maneciu,Prahova

Central, Ploiești

633 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
1

74.900 €
71.61 € / mp

Vanzare teren Paulesti

Păulești

1.046 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

20.000 €
11.76 € / mp

Teren intravilan 1700 mp - Drajna de Jos, Poian ...

Ogretin

1.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

38.900 €
14.15 € / mp

TEREN CASE -MANESTI AER CURAT -canal irirgatii ...

Mănești

2.750 mp
2.750 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

890.000 €
14.86 € / mp

Teren Intravilan 59 900 mp

Florești

59.900 mp
59.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

38.900 €
45.08 € / mp

Teren de vanzare Valenii de Munte

Vălenii de Munte

863 mp teren
f.s. 26 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

1.080.000 €
30 € / mp

Teren Vanzare Albesti Paleologu-access imediat ...

Albești-Paleologu

36.000 mp
36.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

10.000 €
6.25 € / mp

Teren intravilan Breaza / Buzau

Breaza

1.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
12

400.000 €
80 € / mp

*Teren intravilan 5000mp-zona Spitalul Judetean ...

Central, Ploiești

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

40.560 €
26 € / mp

Proprietar Teren intravilan DE VANZARE (negocia ...

Poiana

1.560 mp
1.560 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

36.000 €
63.16 € / mp

Teren de vanzare Breaza, Prahova

Breaza de Sus

570 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
20

68.000 €
70.000 €
15.81 € / mp

Vand teren intravilan - Breaza Valea Tarsei str ...

Breaza

4.300 mp
4.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

47.500 €
23.75 € / mp

Teren intravilan de vanzare Baicoi 2000mp

Băicoi

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

62.400 €
32 € / mp

Teren de vanzare

Breaza

1.950 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

116.400 €
80 € / mp

Teren de vanzare!!!

Păulești

1.455 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

38.200 €
15.00 € / mp

Vand teren construibilStr. N. Balcescu, G. Viti ...

Vălenii de Munte

2.547 mp
2.547 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

2 €
0 € / mp

Terenuri in extravilan

Jugureni

21.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

2 €
0 € / mp

Vand Teren Viticol intravilan/extravilan 3,5 Ha

Pleașa

3.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
1

23.160 €
60 € / mp

teren de vanzare

Central, Câmpina

386 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
3

600 €
0.72 € / mp

Teren de vanzare sau compensare cu apartamente

Central, Sinaia

835 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

80.720 €
40 € / mp

Vanzare Teren Blejoi - Prahova

Central, Ploiești

2.018 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
10

2.250.000 €

Fabrica de imbuteliere Baltesti

Bălțești