Proprietăți unice: 255
Proprietari: 255
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
9

225.000 €
50 € / mp

Teren intravilan parcelat construibil de vanzar ...

Izvoarele

4.500 mp teren
f.s. 65 m
Livadă
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
6

80.000 €
29.63 € / mp

Teren de vânzare – Comuna Brebu, zonă centrală ...

Brebu Mânăstirei

2.700 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

1.500 €
3 € / mp

Vabd teren intravilan

Gâlmeia

500 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

60.000 €
12 € / mp

Vând teren, cartier Mitica Apostol

Vest, Ploiești

5.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

20.000 €
24.97 € / mp

Vand teren intravilan In Valea Calugareasca, ex ...

Valea Călugărească

801 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

27 €
0.03 € / mp

Vand teren intravilan in Valea Călugărească, p ...

Valea Călugărească

801 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

22.400 €
8 € / mp

Vand teren Teisani, sat Stubeiu

Teișani

2.800 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

38.000 €
39.42 € / mp

vand teren

Mislea

964 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

38.000 €
39.42 € / mp

vand teren mislea

Mislea

964 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

38.000 €
39.42 € / mp

vand teren 964 mp,31x31ml

Mislea

964 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

47.520 €
90 € / mp

Teren intravilan Cocosesti (Paulesti)

Păulești

528 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

10.500 €
13.57 € / mp

Teren intravilan de vanzare, Provita de Jos

Provița de Jos

774 mp teren
f.s. 11 m
Fâneață
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

Ieri

32.000 €
15.99 € / mp

Teren rural de construit, 2001 mp, facilita?i l ...

Poienarii Burchii

2.001 mp
2.001 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

999.680 €
880 € / mp

Teren deosebit de vânzare în Sinaia – cartier e ...

Furnica, Sinaia

1.136 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

65.880 €
40 € / mp

Teren cu livada , asfalt si toate utilitatile l ...

Nedelea

1.647 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

18.500 €
25.10 € / mp

Vanzare teren central Slanic

Central, Slănic

737 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
13

65.000 €
13 € / mp

Teren 5000 mp|Deschidere 28 ml|Utilita?i|Langa ...

Măgureni

5.000 mp
5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
2

70.000 €

TEREN INTRAVILAN //SECIU

Boldești

f.s. 50 m
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

50.000 €
151.52 € / mp

teren de vanzare cu casa demolabila

Central, Azuga

330 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă

28.000 €
54.58 € / mp

Vand teren Urleta 513mp

Urleta

513 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă

28.000 €
54.58 € / mp

vand teren intravilan Urleta

Urleta

513 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
1

204.730 €
59 € / mp

Teren cu casa renovabila

Cornu de Jos (Cornu)

3.470 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

120.120 €
280 € / mp

Teren 429 mp central Ploiești – acces auto, ide ...

Ultracentral, Ploiești

429 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

10.000 €
2.61 € / mp

Teren de vanzare, casa Poienarii Burchii, Praho ...

Poienarii Burchii

3.831 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
11

112.000 €
24.89 € / mp

Teren de vanzare Breaza de Jos -DJ 710

Adunați

4.500 mp teren
f.s. 60 m
Livadă
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

140.000 €
28 € / mp

Taren intravilan

Sălciile

5.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

40.270 €
5 € / mp

teren cu vedere superba si acces direct la drum ...

Șoimari

8.054 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

50.000 €
5.56 € / mp

Teren intravilan cu casa batraneasca

Secăria

9.000 mp teren
f.s. 5 m
Livadă
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

55.800 €
9 € / mp

Teren intravilan în spatele parcului Constatin ...

Bucov

6.200 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

28.800 €
6 € / mp

Teren intravilan 4800 mp, Comuna Salciile Praho ...

Sălciile

4.800 mp teren
f.s. 25 m
Intravilan
Agricol

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri de vânzare în Județul Prahova, direct de la proprietari

Județul Prahova, cunoscut pentru peisajele sale pitorești și apropierea de munți, oferă oportunități excelente pentru cei care caută terenuri de vânzare. Imoradar24.ro a analizat piața și iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 39.000 euro, cu oferte ce încep de la 510 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă comparativ cu media națională de 58.367 euro.
  • Dimensiuni variate: Terenurile disponibile au dimensiuni cuprinse între 21 m² și 1.387 m², oferind opțiuni pentru diverse tipuri de proiecte.
  • Prețuri per m²: Prețul mediu pe metru pătrat este de 20 euro, cu valori care pot ajunge până la 8.000 euro pentru terenuri situate în zone premium.
  • Accesibilitate: Aproximativ 63% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru investitori și dezvoltatori.
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 163 de zile, indicând o piață activă.

Județul Prahova reprezintă o alegere excelentă pentru cei interesați de achiziția de terenuri, având prețuri accesibile și o varietate de dimensiuni disponibile. Ești pregătit să investești în viitorul tău? Explorează acum terenurile de vânzare în Prahova!