Proprietăți unice: 81
Proprietari: 81
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
2

18.000 €
1.22 € / mp

Padure 1.47 Hectare

Bicazu Ardelean

14.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
2

13.500 €
2.79 € / mp

Vand Terenuri Intravilan si Extravilan Stanita/ ...

Stănița

4.833 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
7

24.000 €
20 € / mp

Teren intravilan Targu Neamt- str. baile Oglinz ...

Humulești

1.200 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

144.990 €
56.90 € / mp

Teren de vanzare Piatra Neant

Central, Piatra-Neamț

2.548 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
8

6 €
0 € / mp

Teren intravilan

Dămuc

75.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
15

315.000 €
18 € / mp

Oportunitate Investi?ionala Rara: Teren Intravi ...

Central, Târgu Neamț

17.500 mp
17.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

36.000 €
20 € / mp

Teren(gradina) in Viisoara cu suprafata de 1800 ...

Viișoara

1.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

42.000 €
48.89 € / mp

Teren in Piatra Neamt, str. Dragos Voda, nr 52 ...

Central, Piatra-Neamț

859 mp teren
f.s. 9 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

12.000 €
2.33 € / mp

Teren agricol extravilan Onesti, jud. Bacau

Central, Piatra-Neamț

5.150 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
14

18 €
0 € / mp

teren loturi pamant Piatra Neamt Scaricica Bise ...

Central, Piatra-Neamț

4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

6 €
0 € / mp

Vand teren extravilan soseaua roman piatra 1450 ...

Roman

10.450 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

22.570 €
10 € / mp

Teren intravilan 2257 mp Dumbrava-Rosie

Brășăuți

2.257 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

125.000 €
12.50 € / mp

Vand teren in zona Ceahlau - Durau, Neamt

Ceahlău

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă

13.300 €
1.50 € / mp

Vand terenuri Dragomiresti

Borniș

8.879 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
1

61.890 €
30 € / mp

Vand Teren in RATE !

Central, Piatra-Neamț

2.063 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă

0 €

De vanzare parcele de teren cuprinse intre 1000 ...

Central, Piatra-Neamț

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

230.000 €
20 € / mp

Teren intravilan investitii Targu Neamt - Baile ...

Târgu Neamț

11.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

50.000 €
3.33 € / mp

Vand teren 15000 mp intre com.Dobreni si Bodest ...

Dobreni

15.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

16.000 €
10 € / mp

Vand teren com.Doljesti(NT)

Doljești

1.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

75.000 €
15 € / mp

Teren de vanzare in Dumbrava Rosie

Cut

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

0 €

Teren cu iesire la lacul Batca Doamnei pentru d ...

Viișoara