Proprietăți unice: 81
Proprietari: 81
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

16.000 €
11.43 € / mp

Teren intravilan

Pângărați

1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

575.000 €
25 € / mp

Teren 23000mp la E85 langa Elis Pavaje

Secu

23.000 mp teren
f.s. 85 m
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

14.880 €
8 € / mp

Teren intravilan 1860 mp

Girov

1.860 mp teren
f.s. 1358 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

18.000 €
8.57 € / mp

Teren Slobozia- Roznov

Rocna

2.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

43.000 €
84.65 € / mp

Vand teren intravilan construibil in Roman stra ...

Exterior Vest, Roman

508 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

16.800 €
7.45 € / mp

Teren la DN 2256 mp deschidere 23m ideal afacer ...

Bodești

2.256 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

10.000 €
0.75 € / mp

Vand padure de conifere 13.334 mp zona Halauca, ...

Exterior Vest, Piatra-Neamț

13.334 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

41.000 €
20.50 € / mp

Teren Intravilan 2000 mp - Livada de meri, Rauc ...

Răucești

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

34.340 €
17.17 € / mp

Teren lacul Izvorul Muntelui comuna Hangu

Chirițeni

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

10 €
0 € / mp

Vand teren intravilant

Valea Arini

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

24.000 €
60 € / mp

Teren intravilan 400 mp Piatra Neamt str. Plant ...

Central, Piatra-Neamț

400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

50.000 €
16.52 € / mp

Vanzare teren intravilan Garcina- Neamt

Gârcina

3.026 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

24.000 €

Loturi de Teren Fermelor Strada Plantelor

Central, Piatra-Neamț

f.s. 14 m
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

24 €
0.01 € / mp

Teren intravilan - 2 parcele de 1000 mp - Izvoa ...

Izvoare (Dumbrava Roșie)

1.935 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

34.560 €
27 € / mp

Teren casa 1280 mp cu proiect, autorizatie si u ...

Pângărați

1.280 mp
1.280 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

10.000 €

Teren de vanzare Caciulesti 10.000 Euro 1300mp

Căciulești

f.s. 19 m
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

63.500 €
16.58 € / mp

Teren intravilan sat Brasauti - comuna Dumbrava ...

Exterior Vest, Piatra-Neamț

3.831 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

58.500 €

Teren de vanzare Pangarati 58.500 Euro 4488mp I ...

Pângărați

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
19

225.000 €
12.86 € / mp

De vanzare casa ?i teren 17500mp, intravilan la ...

Tazlău

17.500 mp
17.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

139.999 €

Teren de vanzare Girov- Doina 7200MP 139.999

Doina

f.s. 32 m
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

24.500 €
23.000 €

Teren de vanzare Girov 24.500 Euro 3200MP

Girov

f.s. 16 m
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

27.500 €

Teren de vanzare Gura Vaii 27.500 Euro 7639MP

Gura Văii

f.s. 15 m
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

1.250.000 €
141.37 € / mp

Vand teren intravilan

Exterior Vest, Piatra-Neamț

8.842 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

9.000 €
6.92 € / mp

Teren Intravilan, 1300mp, Caciulesti

Căciulești

1.300 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

16.000 €
5.33 € / mp

Teren de vanzare in comuna Petricani, jud. Neam ...

Petricani

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
9

260.000 €
8.67 € / mp

OPORTUNITATE INVESTITIE 3Ha TEREN intra+extravi ...

Poienari

30.000 mp
30.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
3

11 €
0 € / mp

Teren intravilan munte, manastirea Neamtului, 6 ...

Nemțișor

9.852 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
3

90.000 €
50 € / mp

Teren 1800mp intravilan com. Sarata, Bacau

Sărata

1.800 mp
1.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
4

220.000 €
19.06 € / mp

Vand teren Buhalnita

Buhalnița

11.541 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
2

7 €
0 € / mp

Teren exploatare balastiera, iaz piscicol si ag ...

Dochia

140.000 mp teren