Proprietăți unice: 81
Proprietari: 81
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
3

62.900 €
23.30 € / mp

Teren Dumbrava Roșie 62900

Dumbrava Roșie

2.700 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
9

350.000 €
11.11 € / mp

Proprietate spectaculoasă de 31.500 mp, cu iazu ...

Negrești (Bâra)

31.500 mp teren
f.s. 1 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

110.000 €
157.14 € / mp

Teren de construit 3 vile

Central, Roman

700 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

59.150 €
35 € / mp

Teren intravilan, toate utilitatile, zona centr ...

Central, Târgu Neamț

1.690 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

95.000 €
24.36 € / mp

Teren de vanzare - Paradis

Central, Bicaz

3.900 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

15.000 €
6 € / mp

Teren forestier 2.500 mp, Vadurele comuna Alexa ...

Alexandru cel Bun

2.500 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

14 ore în urmă
6

87.450 €
55 € / mp

Teren intravilan 1.590 mp format din 2 parcele ...

Alexandru cel Bun

1.590 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
3

15.000 €
10 € / mp

Teren de vanzare, 1500 mp, electricitate dispon ...

Central, Bicaz

1.500 mp
1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
1

48.960 €
12 € / mp

Teren intravilan Varatec, 4080 mp, aproape de m ...

Văratec

4.080 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
5

90.000 €
34.62 € / mp

Teren intravilan 2600 mp Dumbrava Rosie / Dambu ...

Brășăuți

2.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

10.400 €
2 € / mp

Vând teren extravilan în Roman cartier Nicolae ...

Est, Roman

5.200 mp teren
f.s. 520 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
10

281.472 €
16 € / mp

Targu Neam? - Str. Valea Seaca: Teren intravila ...

Central, Târgu Neamț

17.592 mp
17.592 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

30.000 €
3 € / mp

Vand teren intravilan + extravilan

Budești

10.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
6

12.000 €
21.82 € / mp

Teren zona Ursuleti Piatra Neamt

Alexandru cel Bun

550 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
15

20.000 €

Teren de vanzare Dumbrava Rosie 20.000 Euro 900 ...

Dumbrava

Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
5

50.000 €
5 € / mp

Vand teren extravilan zona Spitalului Bicaz

Exterior Vest, Bicaz

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

10.000 €
1.92 € / mp

Vând teren extravilan

Central, Roman

5.200 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

170.000 €
9.60 € / mp

Teren intravilan

Grințieș

17.707 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

50.000 €
10 € / mp

Teren de vânzare - persoană fizică

Izvoare (Dumbrava Roșie)

5.000 mp teren
f.s. 30 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
12

260.000 €
8.67 € / mp

Terenuri de vanzare intravilan

Bunghi

30.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
3

62.100 €
23 € / mp

Teren Dumbrava Roșie strada Saivanelor

Dumbrava Roșie

2.700 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 53,900 € și 62.900 €
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
9

559.000 €
65 € / mp

Pământ de vânzare: sat Viișoara, comuna Alexand ...

Viișoara

8.600 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

60.000 €
13.33 € / mp

Teren de vânzare - 4.500 mp în comuna Secuieni, ...

Secuieni

4.500 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

75.500 €
14.95 € / mp

5050mp teren intravilan, faneata, comuna Garcin ...

Gârcina

5.050 mp teren
f.s. 26 m
Fâneață
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

3.900 €
1 € / mp

Teren la Drum national DN14C

Bălțătești

3.900 mp
3.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

28.500 €
19.66 € / mp

Teren Trifesti jud.Neamt

Trifești

1.450 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

20.000 €
4 € / mp

Teren 5000 mp extravilan, langa Pastravaria Cra ...

Crăcăoani

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

36.000 €
10 € / mp

?? Teren 3.600 mp intravilan | Proiect aprobat ...

Nemțișor

3.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
4

30.000 €
3 € / mp

Proprietar vand teren

Făurei

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă

40.000 €
20 € / mp

Teren de vinzare

Cordun

2.000 mp teren

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri de vânzare în Județul Neamț, direct de la proprietari

Județul Neamț, cunoscut pentru peisajele sale naturale și tradițiile culturale, oferă oportunități excelente pentru cei interesați de achiziția de terenuri. Imoradar24.ro a analizat piața și iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 45.000 euro, cu oferte care încep de la 13.300 euro, ceea ce face zona accesibilă comparativ cu media națională de 58.367 euro.
  • Dimensiuni variate: Terenurile disponibile variază semnificativ, având dimensiuni de la 26 m² până la 2063 m².
  • Accesibilitate: Aproximativ 55% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru investitori și dezvoltatori.
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 40 de zile, indicând o piață activă.
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 15 euro, cu cele mai mari valori ajungând până la 1.538 euro/m².