Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

1 lună în urmă
1

31.900 €

Teren intravilan de vanzare Ogra, jude?ul Mure? ...

Ogra

f.s. 16 m

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
8

500.000 €
20 € / mp

Teren 25.000 Mp-DN 15 Autostrada Transilvania - ...

Sânpaul

La ~5km distanță

25.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

75.000 €
25 € / mp

Terenuri de vanzare Sinpaul 3 parcele 1000 mp, ...

Sânpaul

La ~5km distanță

3.000 mp
3.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

40.000 €
24.01 € / mp

Vand teren intravilan Sat Chirileu

Sânpaul

La ~5km distanță

1.666 mp
1.666 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 40,000 € și 49.980 €

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
3

65.000 €
14.77 € / mp

Intravilan, 4400MP - Sanpaul

Sânpaul

La ~5km distanță

4.400 mp
4.400 mp teren
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
3

130.875 €
0.75 € / mp

Oportunitate unică de investiție – Pădure, căti ...

Iernut

La ~5km distanță

174.500 mp teren
Pădure
Extravilan
Bancă
Comision 0%

9 luni în urmă
11

150.000 €
5.42 € / mp

Teren Construcții intravilan de 27700 mp, în Ie ...

Iernut

La ~5km distanță

27.700 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă

169.000 €
2.11 € / mp

Vand teren extravilan arabil in zona Iernut, 8 ...

Exterior Nord, Iernut

La ~5km distanță

80.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

60.000 €
12 € / mp

Vand teren intravilan constructii in Iernut,jud ...

Iernut

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
7

109.500 €
18.88 € / mp

Teren 5800 mp,150m de Aeroport deschidere 58m l ...

Recea

La ~10km distanță

5.800 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
10

29.500 €
14.05 € / mp

Teren de vanzare in Cerghid, Jud. Mures

Cerghid

La ~10km distanță

2.100 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
10

24.000 €
32.61 € / mp

Teren intravilan de vanzare Custelnic, Tarnaven ...

Central, Târnăveni

La ~10km distanță

736 mp
736 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

1.736.300 €
97 € / mp

Teren ultracentral

Ultracentral, Târnăveni

La ~10km distanță

17.900 mp
17.900 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

99.000 €
66 € / mp

Teren intravilan 1418 mp Sancraiu de Mures pano ...

Central, Târnăveni

La ~10km distanță

1.500 mp
1.500 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
1

145.000 €
25 € / mp

Teren intravilan Ungheni

Ungheni

La ~15km distanță

5.800 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

324.500 €
56.57 € / mp

**Oportunitate unica de investi?ie!** La iesire ...

Ungheni

La ~15km distanță

5.736 mp teren
f.s. 147 m
Agenție

Mai mult de un an
7

406.940 €
20 € / mp

Teren intravilan 20.347 mp in Ungheni

Vest, Ungheni

La ~15km distanță

20.347 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
3

600.000 €
60 € / mp

Ocazie unica! Teren intravilan langa Aeroportul ...

Central, Ungheni

La ~15km distanță

10.000 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
6

630.000 €
63 € / mp

Teren 10 000 Mp Deschidere E60, Zona Aeroport/A ...

Sud, Ungheni

La ~15km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
4

333.108 €
36 € / mp

Teren 9 253 Mp Intravilan De Vanzare, ideal pen ...

Sud-Est, Ungheni

La ~15km distanță

9.253 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
3

68.000 €
10 € / mp

Teren extravilan – Ungheni

Central, Ungheni

La ~15km distanță

6.800 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
4

42.900 €
65 € / mp

Teren intravilan

Vest, Ungheni

La ~15km distanță

660 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

318.000 €
30 € / mp

Teren intravilan – Ungheni

Central, Ungheni

La ~15km distanță

10.600 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

318.000 €

Teren intravilan Ungheni

Central, Ungheni

La ~15km distanță

Agenție

1 lună în urmă
1

176.000 €
20 € / mp

Teren Industrial zona Aeroport/Autostrada Unghe ...

Central, Ungheni

La ~15km distanță

8.800 mp
8.800 mp teren
Agenție

2 luni în urmă

799.000 €
18.38 € / mp

Vand teren e.v. in zona Ungheni, pe autostrada ...

Exterior Est, Ungheni

La ~15km distanță

43.480 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
6

39.000 €
39 € / mp

Teren Intravilan 1000mp cartier Linistit Drum a ...

Vest, Ungheni

La ~15km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
2

50.000 €
50 € / mp

Teren 1000 mp intravilan Ungheni

Central, Ungheni

La ~15km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
2

55.900 €
13 € / mp

Teren intravilan Glodeni Zona Podul Mure?

Central, Ungheni

La ~15km distanță

4.300 mp
4.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

28.500 €
47.50 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Ungheni

Exterior Vest, Ungheni

La ~15km distanță

600 mp teren