Proprietar
Proprietăți unice: 8
Proprietari: 2
Agenție

1 săptămână în urmă
8

19.000 €
7.92 € / mp

Teren 2400 mp intrare in Voiniceni

Ceuaș

2.399 mp
2.399 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

32.000 €
20.83 € / mp

Teren intravilan

Ceuaș

1.536 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă

58.000 €
10 € / mp

Persoana fizica inchiriez pe termen lung teren ...

Ceuaș

5.800 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
5

132.000 €
11.38 € / mp

Teren agricol par?ial intravilan | Ceua?u de Ca ...

Ceuaș

11.600 mp
11.600 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

25.000 €
20 € / mp

Teren intravilan, perfect drept, 1250 mp,in Her ...

Ceuaș

1.250 mp
1.250 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

102.000 €
6 € / mp

De vanzare 1.7ha teren- 6 euro/mp

Ceuaș

17.000 mp
17.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

39.000 €
39 € / mp

Teren intravilan 1000 mp

Ceuaș

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
8

78.750 €
45 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Voiniceni, bun p ...

Ceuaș

1.750 mp
1.750 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
5

29.500 €
14.05 € / mp

Teren de vanzare in Cerghid, Jud. Mures

Cerghid

La ~10km distanță

2.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

29.500 €
14.05 € / mp

Teren de vanzare in Cerghid, Jud. Mures 2100 mp

Cerghid

La ~10km distanță

2.100 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

99.000 €
66 € / mp

Teren intravilan 1418 mp Sancraiu de Mures pano ...

Central, Târnăveni

La ~10km distanță

1.500 mp
1.500 mp teren

Agenție

3 săptămâni în urmă
10

24.000 €
32.61 € / mp

Teren intravilan de vanzare Custelnic, Tarnaven ...

Central, Târnăveni

La ~10km distanță

736 mp
736 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
19

120.200 €
15.81 € / mp

Visează, construiește, culege: Livada Paradisul ...

Delenii

La ~10km distanță

7.603 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

6 luni în urmă
4

98.000 €
13.35 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Alma jud. Sibiu ...

Alma

La ~15km distanță

7.342 mp teren
f.s. 54 m
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

73.420 €
10 € / mp

OPORTUNITATE INVESTIȚIONALĂ – TEREN INTRAVILAN ...

Alma

La ~15km distanță

7.342 mp teren
f.s. 54 m
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
15

24.500 €
33.79 € / mp

Teren Intravilan cu cabana in satul transilvan ...

Alma

La ~15km distanță

725 mp teren
f.s. 18.530000686646 m
Intravilan
Agricol
Agenție

7 luni în urmă
3

5.900 €
0.06 € / mp

VAND TEREN ESTRAVILAN IN LOCALITATEA ZAGAR, JUD ...

Zagăr

La ~15km distanță

100.000 mp
100.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

31.900 €

Teren intravilan de vanzare Ogra, jude?ul Mure? ...

Ogra

La ~15km distanță

f.s. 16 m
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
8

500.000 €
20 € / mp

Teren 25.000 Mp-DN 15 Autostrada Transilvania - ...

Sânpaul

La ~15km distanță

25.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
3

40.000 €
24.01 € / mp
44.982 €

Vand teren intravilan Sat Chirileu

Sânpaul

La ~15km distanță

1.666 mp
1.666 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 40,000 € și 49.980 €
Agenție

3 luni în urmă
3

65.000 €
14.77 € / mp

Intravilan, 4400MP - Sanpaul

Sânpaul

La ~15km distanță

4.400 mp
4.400 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

75.000 €
25 € / mp

Terenuri de vanzare Sinpaul 3 parcele 1000 mp, ...

Sânpaul

La ~15km distanță

3.000 mp
3.000 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
7

109.500 €
18.88 € / mp

Teren 5800 mp,150m de Aeroport deschidere 58m l ...

Recea

La ~15km distanță

5.800 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
5

70.000 €
20.37 € / mp

Teren Hoghilag/Dumbraveni Strada Principala

Central, Dumbrăveni

La ~15km distanță

3.436 mp
3.436 mp teren
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
3

10.000 €
20 € / mp

De vanzare teren intravilan - 500 mp- sat Tirim ...

Tirimioara

La ~15km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
13

92.000 €
5.99 € / mp

Teren de vanzare Blajel, jud. Sibiu | 15.360 mp ...

Blăjel

La ~15km distanță

15.360 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

845.177 €
4.50 € / mp

Padure Gorun187,817mp Blajel

Blăjel

La ~15km distanță

187.817 mp
187.817 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
9

19.900 €
6.86 € / mp

Teren 2,900mp Paucea / Strada Principala

Blăjel

La ~15km distanță

2.900 mp
2.900 mp teren
Bancă

9 luni în urmă

25.000 €
9.64 € / mp

Teren Construcții intravilan de 2594 mp, în Adă ...

Adămuș

La ~15km distanță

2.594 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
6

8.649 €
0.99 € / mp

Teren extravilan, localitatea Craie?ti, jud. Mu ...

Adămuș

La ~15km distanță

8.700 mp
8.700 mp teren