Proprietăți unice: 0
Proprietari: 0

Anunțuri relevante din apropiere.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

120.000 €
15 € / mp

Balta lui vintila de la mehedin?i

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

8.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

85.000 €
134.92 € / mp

Vand teren intravilan

Exterior Vest, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

630 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
1

105 €
0.01 € / mp

Vand teren intravilan

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

1 camere
12.385 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

19.000 €
9.05 € / mp

teren intravilan arabil in Drobeta Tr. Severin

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

2.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

100 €
0.22 € / mp

Vand o parcela teren pe Aeroport strada Murelor

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

450 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
2

25.000 €
2.50 € / mp

Vand 10000mp teren cu 100 m liniati deschidere ...

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

120 €
0.23 € / mp

Teren intravilan 522 mp, Strada Antenei - la in ...

Exterior Vest, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

522 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
1

100 €
0 € / mp

Vand teren intravilan la Dunare,Gura Vaii,posib ...

Gura Văii, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

23.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

55.000 €
25 € / mp

Teren Centura Tr. Severin

Crihala, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

2.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

142.700 €
114.99 € / mp

Teren intravilan langa Padurea Crihala

Crihala, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

1.241 mp teren
f.s. 15 m
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

65.000 €
162.50 € / mp

Teren pentru vanzare

Mărăcineanu, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

120.000 €
24 € / mp

Teren de vanzare Walter Maracineanu Drobeta-Tur ...

Dudașu

La ~5km distanță

5.000 mp teren
f.s. 70 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

89.000 €
10 € / mp

Vand teren in Simian-Mehedinti

Șimian

La ~5km distanță

8.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

675.000 €
75 € / mp

Vand teren la dunare

Șimian

La ~5km distanță

9.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

40 €
0.06 € / mp

Parcela teren 652mp simian zona paraul baran pe ...

Șimian

La ~5km distanță

652 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

36 €
0 € / mp

Teren de vanzare

Șimian

La ~5km distanță

7.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

25 €
0.05 € / mp

Teren parcelat de vanzare,Simiam

Șimian

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

200.000 €
10 € / mp

Dau spre vanzare doua parcele teren

Șimian

La ~5km distanță

20.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

12 €
0 € / mp

Teren de vanzare

Șimian

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
9

109.000 €
30.14 € / mp

Teren extravilan Simian Calea Hinovei 3616mp sa ...

Șimian

La ~5km distanță

3.616 mp
3.616 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
7

40.000 €
29.63 € / mp

Teren intravilan Simian Calea Dedovitei 1350mp

Șimian

La ~5km distanță

1.350 mp
1.350 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

22.000 €
36.67 € / mp

Teren intravilan de vanzare

Dudașu Schelei

La ~5km distanță

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

15.000 €
34.09 € / mp

Vand parcela de teren (Simian)

Dedovița Nouă

La ~5km distanță

440 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

75.000 €
15 € / mp

Vand teren

Halânga

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

50.000 €
10 € / mp

Teren agricol Halanga

Halânga

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

100 €
0.10 € / mp

Vand teren la dunare

Vrancea

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
2

60 €
15 € / mp

Vanzare teren+ hale

Bistrița

La ~10km distanță

4 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

20.000 €
17.51 € / mp

Teren de vanzare intravilan, sat Bistret, comun ...

Bistrețu

La ~20km distanță

1.142 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

5.800 €
0.01 € / mp

48 Hectare Prunisor Mehedintii

Prunișor

La ~20km distanță

480.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

69.999 €
76.09 € / mp

TEREN cu vedere la Dunăre-construcție-intravila ...

Central, Orșova

La ~25km distanță

920 mp teren
Construcții