Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

57.000 €
10 € / mp

Vând teren extravilan cu mari șanse de a deveni ...

Popești

5.700 mp teren
Extravilan
Agricol

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
8

17 €
0 € / mp

Teren de vanzare sat Madarjesti (com Baltati)

Mădârjești

La ~10km distanță

5.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

40.000 €
17.75 € / mp

Teren de vanzare

Dumești

La ~10km distanță

2.253 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
9

16.800 €
5.42 € / mp

Intravilan pre? mic

Bălțați

La ~10km distanță

3.100 mp
3.100 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

18.600 €
0.80 € / mp

Vand 23280 mp Teren Agricol Extravilan Sat Horl ...

Horlești

La ~10km distanță

23.280 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

70.906 €
34.49 € / mp

Teren 2056mp cu 3 construc?ii(casa + anexe) 361 ...

Lețcani

La ~15km distanță

2.056 mp
2.056 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

75.000 €
59.19 € / mp

Teren intravilan cu proiect ?i avize valabile | ...

Lețcani

La ~15km distanță

1.267 mp
1.267 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

40.000 €
22.22 € / mp

Teren Comuna Letcani 1800mp

Lețcani

La ~15km distanță

1.800 mp teren
f.s. 20 m
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
6

100.000 €
20 € / mp

Persoana fizica, 5000mp, Letcani

Lețcani

La ~15km distanță

5.000 mp
5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
3

11.000 €
1.47 € / mp

Vand teren Letcani

Lețcani

La ~15km distanță

7.500 mp teren
Extravilan
Agricol
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 8,500 € și 11.000 €
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

25.000 €

Teren Le?cani

Lețcani

La ~15km distanță

Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
1

4 €
0 € / mp

4 parcele Teren extravilan in Bogonos Iasi

Bogonos

La ~15km distanță

15.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
3

69.000 €
69 € / mp

Teren intravilan Vorovești, Miroslava

Vorovești

La ~20km distanță

1.000 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

95.000 €
91.35 € / mp

Teren intravilan Valea Ursului

Valea Ursului

La ~20km distanță

1.040 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
2

13.500 €
2.79 € / mp

Vand Terenuri Intravilan si Extravilan Stanita/ ...

Stănița

La ~20km distanță

4.833 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

518.035 €
35 € / mp

Teren de vanzare intravilan in Valea Lupului, I ...

Valea Lupului

La ~20km distanță

14.801 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

52.000 €
104 € / mp

Vand teren in zona Rediu Valea Lupului platou B ...

Valea Lupului

La ~20km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

41.500 €
13.61 € / mp

Vand teren intravilan 2000mp belcesti cu utilit ...

Belcești

La ~20km distanță

3.050 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

110.000 €
1 € / mp

Teren arabil plus fanate sat Larga Jijia , com ...

Movileni

La ~20km distanță

110.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

42.120 €
90 € / mp

Vanzare casa in constructie ?i teren Miroslava

Miroslava

La ~20km distanță

468 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

125 €
0.09 € / mp

Teren, 1 426 m2,

Miroslava

La ~20km distanță

1.426 mp
1.426 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
3

123.000 €
125.000 €
83.16 € / mp

Teren 1500mp Miroslava la 3 minute de Family Ma ...

Miroslava

La ~20km distanță

1.479 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

42.000 €
91.30 € / mp

Teren 460 mp Miroslava Intravilan, Deschidere 1 ...

Miroslava

La ~20km distanță

460 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

84.000 €
120 € / mp

Teren 700 mp, Miroslava, ideal pentru duplex

Miroslava

La ~20km distanță

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

150.000 €
100 € / mp

Teren

Miroslava

La ~20km distanță

1.500 mp
1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

12.500 €
13.89 € / mp

Parcela teren Miroslava - Vorove?ti- toate util ...

Miroslava

La ~20km distanță

900 mp
900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

117.990 €
45 € / mp

Teren Vorovesti - 2622mp intravilan

Miroslava

La ~20km distanță

2.622 mp
2.622 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

79.800 €
4.60 € / mp

Teren extravilan Miroslava, ferma pomicola Lili ...

Miroslava

La ~20km distanță

17.356 mp teren
f.s. 35 m
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

252.000 €
150 € / mp

Teren intravilan

Balciu

La ~20km distanță

1.680 mp teren
f.s. 25 m
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

224.100 €
450 € / mp

Teren de vânzare zona Păcurari

Păcurari, Iași

La ~20km distanță

498 mp teren
Construcții