Proprietar
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
7

33.300 €
15.01 € / mp

Teren intravilan, loc de casa ?i gradina 2219mp

Lăpugiu de Jos

2.219 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
1

121.190 €
5 € / mp

O parcela de Teren extravilan 24.238 mp in Sat. ...

Roșcani

La ~5km distanță

24.238 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
3

8.800 €
12.57 € / mp

Roscani-Dobra-Teren Cabana-10km A1-Posibilitate ...

Roșcani

La ~5km distanță

700 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
5

12.000 €
4.25 € / mp

Teren extravilan-Loc. Roscani, comuna Dobra, ju ...

Roșcani

La ~5km distanță

2.825 mp
2.825 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

4 săptămâni în urmă
6

35.000 €
4.73 € / mp

Vand teren in sat Tatarasti/ HD

Burjuc

La ~5km distanță

7.392 mp
7.392 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
4

8.800 €
12.57 € / mp

Roscani-Dobra-Teren Cabana-10km A1-Posibilitate ...

Dobra

La ~5km distanță

700 mp
700 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
6

19.800 €
6 € / mp

Vind teren in BUCOVA? 1 HECTAR SI TEREN LA MUNT ...

Dobra

La ~5km distanță

3.300 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
5

50.036 €
2.70 € / mp

Teren extravilan in total 18.532 mp in Sat Gura ...

Gurasada

La ~10km distanță

18.532 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

24.000 €
5 € / mp

Teren de vanzare intravilan Gurasada

Gurasada

La ~10km distanță

4.800 mp teren
f.s. 17 m
Fâneață
Intravilan
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 24,000 € și 29.000 €
Agenție

1 lună în urmă
9

60.000 €
10 € / mp

Teren intravilan generos.

Gurasada

La ~10km distanță

6.000 mp
6.000 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
4

70.000 €
10.77 € / mp

Teren 6500 mp, front 125 ml, utilitati, liniste ...

Gurasada

La ~10km distanță

6.500 mp
6.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

19.000 €
1 € / mp

Vand teren intravilan Sat Bradatel, Hunedoara

Brădățel

La ~10km distanță

19.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

5.000 €
0.26 € / mp

Vand teren intravilan sat Bradatel(comuna Zam), ...

Brădățel

La ~10km distanță

19.000 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
11

28.000 €
2.80 € / mp

Teren intravilan, partial imprejmuit, eligibil ...

Pojoga

La ~15km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

14.000 €
4.83 € / mp

Teren intravilan - Zam | 2.896 mp | Zona linist ...

Zam

La ~15km distanță

2.896 mp
2.896 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

15.400 €
7 € / mp

Teren intravilan 2200 mp, acces asfalt, padure ...

Ilia

La ~15km distanță

2.200 mp
2.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

12 €
0.01 € / mp

Ilia PUZ construirii de locuinte aprobat

Ilia

La ~15km distanță

4 camere
1.000 mp teren
1E
Agenție

1 lună în urmă
9

15.400 €
7 € / mp

Teren intravilan cu nr.de casa.

Ilia

La ~15km distanță

2.200 mp
2.200 mp teren
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
9

177.000 €
8.22 € / mp

Teren intravilan Ilia, jud. Hunedoara

Ilia

La ~15km distanță

21.536 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

1 €
0 € / mp

Teren de vanzare !

Ohaba

La ~15km distanță

12.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

18 ore în urmă

15.000 €
10 € / mp

Vand teren pentru casa in comuna Curtea

Curtea

La ~15km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
1

26.000 €
13 € / mp

Teren intravilan 26 000

Curtea

La ~15km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
34

189.000 €
22.58 € / mp

Oportunitate unică pentru afacerea ta în Margin ...

Margina

La ~15km distanță

8.369 mp teren
Construcții
Agenție

5 ore în urmă

16.800 €
6 € / mp

Vind loc de casa-gradina

Bretea Mureșană

La ~20km distanță

2.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

12.960 €
18 € / mp

Teren intravilan

Leșnic

La ~20km distanță

720 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

14.550 €
4.63 € / mp

Teren de vanzare

Petriș

La ~20km distanță

3.140 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

4 €
0 € / mp

Vand teren intravilan cu livada de gutui

Petriș

La ~20km distanță

8.900 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

142.290 €
3 € / mp

Teren intravilan Petris

Petriș

La ~20km distanță

47.430 mp
47.430 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
8

142.290 €
3 € / mp

Teren localitatea Petris, Arad

Petriș

La ~20km distanță

47.430 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 ore în urmă
4

4.500 €
2.37 € / mp

vand teren extravilan pre?ul este u?or negociab ...

Almaș-Săliște

La ~20km distanță

1.900 mp teren