Proprietar
Proprietăți unice: 53
Proprietari: 8
Agenție

3 luni în urmă
2

29.000 €
50 € / mp

Terenuri Intravilan in Bucovat | 2 Parcele, Com ...

Bucovăț

580 mp
580 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
7

329.500 €
19.85 € / mp

Teren intravilan investitie, urbanism rezidenti ...

Bucovăț

16.600 mp
16.600 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
8

50.000 €
50 € / mp

Teren intravilan Palilula 1000mp

Bucovăț

1.000 mp
1.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

4 luni în urmă
2

60.000 €
57.86 € / mp

Teren Leamna de Jos

Bucovăț

1.037 mp
1.037 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

25.000 €
45.05 € / mp

Parcele Ieftine de vanzare la Bucovat

Bucovăț

555 mp
555 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
2

24.000 €
15 € / mp

Vand teren extravilan Bucovat, Dolj, 1600mp

Bucovăț

1.600 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
4

44.037 €
7 € / mp

Teren 6291 mp, extravilan, zona Leamna de jos

Bucovăț

6.291 mp
6.291 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

115.000 €
48.94 € / mp

Teren 2350 mp langa padure ,zona Leamna de Jos

Bucovăț

2.350 mp
2.350 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
1

68.000 €
50.000 €
68 € / mp

Teren 1000 mp , zona Leamna de Jos

Bucovăț

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
2

35.000 €
14 € / mp

Teren extravilan, 2.500 mp, sat Sarbatoarea

Bucovăț

2.500 mp
2.500 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
11

198.000 €
8.43 € / mp

Teren partial intravilan 23.500 mp, apa, curent ...

Bucovăț

23.500 mp
23.500 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
2

48.000 €
3 € / mp

Teren extravilan 16000 mp, deschidere dubla 41 ...

Bucovăț

16.000 mp
16.000 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
1

29.000 €
11.84 € / mp

Teren intravilan, 2450 mp, sat Palilula

Bucovăț

2.450 mp
2.450 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
4

38.500 €
36.000 €
48.13 € / mp

Teren intravilan 800 mp, zona Leamna de Sus

Bucovăț

800 mp
800 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
3

120.000 €
48 € / mp

Teren intravilan Leamna de sus, 2500 mp, deschi ...

Bucovăț

2.500 mp
2.500 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
5

33.000 €
34.900 €
62.03 € / mp

AV671 De vanzare 2 PARCELE la Bucovat, cu UTILI ...

Bucovăț

532 mp
532 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
11

255.000 €
56.14 € / mp

Teren de vanzare in Leamna de Jos

Bucovăț

4.542 mp
4.542 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
9

31.320 €
58 € / mp

Terenuri Bucovat, cu utilitati 58 euro/mp+TVA i ...

Bucovăț

540 mp
540 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
7

26.850 €
50 € / mp

Teren de duplex Bucovat - Optiune de luat in RA ...

Bucovăț

537 mp
537 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
6

6.002 €
0.40 € / mp

Teren extravilan Loc. Bucovat sat Sarbatoarea, ...

Bucovăț

15.000 mp
15.000 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
3

64.000 €
12.80 € / mp

Teren constructii, Bucovat

Bucovăț

5.000 mp
5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

35 €
0.03 € / mp

Vand teren comuna bucovat

Bucovăț

1.300 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
5

64.800 €
59.18 € / mp

Bucovat - Vatra satului-intravilan -1095 mp- Ut ...

Bucovăț

1.095 mp
1.095 mp teren