Azi
1
- Proprietar
- Comision 0%
Vand teren extravilan in comuna Bucovat, Dolj
30.000 €
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
18.75 €
/ mp
Bucovăţ, Judeţul Dolj
Descriere teren
Sesizează o problemă
Vand teren extravilan in comuna Bucovat, Dolj, suprafa?a de 1600 mp, cu deschidere de 8.33 m. Terenul este situat in dreapta cimitirului Bucovat, pe drumul spre Cirligei. Drumul spre teren este asfaltat. ID anun? : 1768342010
Citește mai mult
Citește mai puțin
Detalii teren
Actualizat în: 23 Mai 2026
ID anunț: 1663753
Suprafață teren:
1.600 mp