Proprietar
Proprietăți unice: 53
Proprietari: 8
Agenție

4 zile în urmă
4

550.000 €
1.10 € / mp

Teren Bazosul Nou , 500 000 mp-investitii agric ...

Bucovăț

500.000 mp
500.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
4

20.000 €
16.67 € / mp

vand teren intravilan 1200m com Bucovat

Bucovăț

1.200 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

35.000 €
14 € / mp

Teren intravilan 2500 mp, Bucovat

Bucovăț

2.500 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă
3

90.000 €
120 € / mp

Com. 0% - Bucovat - Teren INTRAVILAN - Su: 750- ...

Bucovăț

750 mp
750 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

37.824 €
64 € / mp

Com 0% - Bucovat - teren intravilan - Su: 571-7 ...

Bucovăț

591 mp
591 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

99.000 €
49.50 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 2000 mp, deal, pad ...

Bucovăț

2.000 mp
2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

165.000 €
60 € / mp

Teren -parcelabil Terenul se parceleaza- Leamna ...

Bucovăț

2.750 mp
2.750 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
4

31.500 €
70 € / mp

Teren intravilan Leamna de Sus

Bucovăț

450 mp
450 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

31.320 €
58 € / mp

Terenuri Bucovat, cu gaz, apa, curent 58 euro/m ...

Bucovăț

540 mp
540 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

45.000 €
30 € / mp

Teren de vanzare

Bucovăț

1.500 mp
1.500 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

310.100 €
50 € / mp

Vand teren Palilula - Podari

Bucovăț

6.202 mp
6.202 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

61.810 €
70 € / mp

Bucovat - Teren intravilan - Su: 883mp - casa i ...

Bucovăț

883 mp
883 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

170.000 €
25.13 € / mp

Teren partial intravilan si extravilan, 6764 mp ...

Bucovăț

6.764 mp
6.764 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

110.000 €
2.68 € / mp

Teren agricol de vanzare, 41000 mp, electricita ...

Bucovăț

41.000 mp
41.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

216.720 €
14.02 € / mp

Teren intravilan, fara PUZ, 15458 mp, zona Buco ...

Bucovăț

15.458 mp
15.458 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

670.000 €
57.76 € / mp

Teren intravilan - 11.600 mp, Remetea-Mare

Bucovăț

11.600 mp
11.600 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

85.000 €
8.87 € / mp

Teren intravilan 9600 mp, Bucovat!

Bucovăț

9.579 mp
9.579 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
1

1.210.000 €
55 € / mp

Teren intravilan Puz in aprobare 46 parcele Buc ...

Bucovăț

22.000 mp
22.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

121.000 €
135.000 €
48.56 € / mp

Bucovat-Teren pentru Servicii-La ?osea

Bucovăț

2.492 mp
2.492 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

45.024 €
24 € / mp

Teren Intravilan Bucovat, Sat Sarbatoarea

Bucovăț

1.876 mp
1.876 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

25.100 €
50 € / mp

Parcele de teren, intre 502 si 622 mp cu utilit ...

Bucovăț

502 mp
502 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

4.545 €
9 € / mp

Teren vatra satului Bucovat-45e/mp

Bucovăț

505 mp
505 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

32.798 €
62 € / mp

Teren langa Timi?oara, Bucova?, 529 mp | utilit ...

Bucovăț

529 mp
529 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

98.000 €
40 € / mp

Teren intravilan pentru blocuri la asfalt | Buc ...

Bucovăț

2.450 mp
2.450 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

31.100 €
50 € / mp

Parcele teren cu utilitati - Bucovat - Comision ...

Bucovăț

622 mp
622 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

20.000 €
1.25 € / mp

Bucovat - Teren agricol - S 1,6Ha

Bucovăț

16.000 mp
16.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

91.420 €
20 € / mp

Vand teren extravilan Craiova - Mofleni

Bucovăț

4.571 mp
4.571 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

43.000 €
43 € / mp

Oportunitate - Parcela teren 1000 mp - zona cen ...

Bucovăț

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
10

61.900 €
51.58 € / mp

Bazosu Nou - Teren 1200mp - Utilitati

Bucovăț

1.200 mp
1.200 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
2

29.000 €
50 € / mp

Terenuri Intravilan in Bucovat | 2 Parcele, Com ...

Bucovăț

580 mp
580 mp teren

Terenuri de vânzare în Bucovat, Județul Dolj

Bucovat, o localitate din Județul Dolj, oferă oportunități interesante pentru cei care caută terenuri de vânzare. Această zonă este cunoscută pentru accesibilitatea sa și pentru potențialul de dezvoltare. Iată ce trebuie să știi despre piața terenurilor din Bucovat, conform datelor de pe Imoradar24.ro:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 17.000 euro, cu oferte ce încep de la 6.003 euro și ajung până la 30.560 euro.
  • Accesibilitate: Zona este considerată accesibilă, având un preț mediu semnificativ mai mic comparativ cu media națională de 100.489 euro.
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 2 euro, cu cele mai mari valori ajungând până la 1.280 euro.
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 40 de zile, ceea ce indică o piață activă.
  • Oferte accesibile: Aproximativ 11% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce face din Bucovat o opțiune atractivă pentru investitori și dezvoltatori.

Bucovat reprezintă o alegere excelentă pentru cei interesați de achiziția de terenuri la prețuri accesibile, cu un potențial de dezvoltare semnificativ. Explorează acum oportunitățile disponibile!