Proprietar
Proprietăți unice: 44
Proprietari: 7
Agenție

10 luni în urmă
5

103.000 €
206 € / mp

Teren de vanzare 500mp in Veterani, Constan?a

Central, Constanța

500 mp
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

8 €
0 € / mp

Vand teren intravilan

Central, Constanța

17.402 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
4

105.000 €

Vanzari Terenuri

Central, Constanța

f.s. 13 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
4

75.000 €
150 € / mp

Veterani colt , deschidere 20/25

Central, Constanța

500 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

1.400.000 €
280 € / mp

Teren primul rand la lacul Siutghiol Mamaia

Central, Constanța

5.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

71.400 €
85 € / mp

Teren intravilan Tuzla zona spre Mare

Central, Constanța

840 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

78.000 €
65 € / mp

Teren intravilan Tuzla zona spre mare, 1200 mp, ...

Central, Constanța

1.200 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

245.000 €
280.000 €
490 € / mp

Teren intravilan Constanta zona Compozitori

Central, Constanța

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
11

0 €

Teren intravilan 1.151 m.p. Constanta- de vanza ...

Central, Constanța

Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
1

7.500 €
6.38 € / mp

Vand teren com chirnogeni jud constanta

Central, Constanța

1.176 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
4

870.000 €
30 € / mp

Teren de vanzare Constanta zona varianta Ovidiu

Central, Constanța

29.000 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
1

1.674.000 €
80 € / mp

Vand teren in Constanta

Central, Constanța

20.925 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

85.000 €
170 € / mp

Teren Constanta zona Veterani

Central, Constanța

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

499.000 €
38.38 € / mp

Vand inchiriez teren intravilan plus constructi ...

Central, Constanța

13.000 mp teren