Proprietăți unice: 3207
Proprietari: 270
Agenție

4 zile în urmă
2

22.500 €

OPORTUNITATE - TEREN EXTRAVILAN TRANSURSOAIA - ...

Dealu Negru

f.s. 5 m
Agenție

4 zile în urmă
2

300.000 €
8.22 € / mp

Terenuri - Dealul Negru - de vanzare in Exclusi ...

Călățele

36.500 mp
36.500 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
6

50.000 €
29.14 € / mp

De vanzare teren intravilan, 1.716 mp - Marisel

Mărișel

1.716 mp
1.716 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

4 zile în urmă
3

28.000 €
15.15 € / mp

Exclusivist! Teren extravilan de 1884mp cu view ...

Chinteni

1.848 mp
1.848 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
5

215.000 €
124.64 € / mp

vand teren intravilan

Ciurila

1.725 mp
1.725 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
2

22.500 €
5 € / mp

OPORTUNITATE - TEREN EXTRAVILAN TRANSURSOAIA - ...

Călățele

4.500 mp
4.500 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
1

40.000 €
72.73 € / mp

Comision 0%, teren 550 mp, intravilan, construi ...

Apahida

550 mp
550 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
1

65.000 €
81.86 € / mp

Teren Intravilan - SU 794MP I Front 15,76MP I U ...

Chinteni

794 mp
794 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
8

13.500 €
15 € / mp

Vand teren zona Belis - Dealul Botii - suprafat ...

Dealu Botii

900 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
1

60.000 €
79.37 € / mp

De vanzare teren cu puz Chinteni lac.

Chinteni

756 mp
756 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
1

205.000 €
22.04 € / mp

Teren de 9600 mp, la DN in Mihaiesti pentru con ...

Sânpaul

9.300 mp
9.300 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

38.250 €
45 € / mp

Teren Tarnița

Tarnița

850 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

350.000 €
50 € / mp

Teren extravilan 7000 mp - zona Hagau - Florest ...

Florești

7.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

59.000 €
53.73 € / mp

Teren intravilan 1098mp - Ideal pentru construc ...

Jucu de Mijloc

1.098 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

292.087 €
241.395 €
783.08 € / mp

Comision 0%! Teren Gruia, casa individuala, 373 ...

Gruia, Cluj-Napoca

373 mp teren
Construcții
Agenție

5 zile în urmă
2

787.000 €
250 € / mp

Teren intravilan, constructii, 3.148 mp, 2 fron ...

Florești

3.148 mp
3.148 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
5

60.000 €
75 € / mp

De vanzare parcele teren pentru casa cu suprafe ...

Suceagu

800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
7

21.240 €
18 € / mp

Vand teren intravilan

Aluniș

1.180 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
4

98.500 €
28.14 € / mp

Oportunitate! Teren intravilan Sopor

Sopor, Cluj-Napoca

3.500 mp
3.500 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
7

148.200 €
19 € / mp

Vand teren zona Maguri

Măguri

7.800 mp
7.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
4

75.000 €
75 € / mp

Teren de Vanzare Feleacu cu PUZ in lucru

Feleacu

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
8

95.485 €
65 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 1469 mp, Mihai Vit ...

Mihai Viteazu

1.469 mp
1.469 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
7

13.500 €
39.24 € / mp

Teren intravilan pentru cabana | Some?u Rece, 2 ...

Gilău

344 mp
344 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
2

1.500.000 €

Teren 700mp cu Autorizatie de Construire imobil ...

Mănăștur, Cluj-Napoca

Agenție

3 săptămâni în urmă
3

45.000 €
58.37 € / mp

De vanzare teren intravilan in sat Tauti, jud. ...

Tăuți

771 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

93.600 €
120 € / mp

Oportunitate investitie, teren autorizat casa i ...

Baciu

780 mp teren
Construcții
Agenție

6 zile în urmă
18

1.100.000 €

Oportunitate Investitie! Teren intravilan 14000 ...

Cheia

f.s. 30 m
Agenție

6 zile în urmă
2

33.600 €
21 € / mp

Teren Intravilan, 1600 mp, Satul Plopi Muntele ...

Vale

1.600 mp
1.600 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
4

67.452 €
43.80 € / mp

Teren extravilan pretabil pentru constuctia une ...

Florești

1.540 mp
1.540 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
4

52.500 €
43.75 € / mp

Teren extravilan pretabil pentru constuctia une ...

Florești

1.200 mp
1.200 mp teren