Proprietăți unice: 3207
Proprietari: 271
Agenție

6 zile în urmă
2

33.600 €
21 € / mp

Teren Intravilan, 1600 mp, Satul Plopi Muntele ...

Vale

1.600 mp
1.600 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
4

67.452 €
43.80 € / mp

Teren extravilan pretabil pentru constuctia une ...

Florești

1.540 mp
1.540 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
4

52.500 €
43.75 € / mp

Teren extravilan pretabil pentru constuctia une ...

Florești

1.200 mp
1.200 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă
3

90.000 €
112.50 € / mp

Teren intravilan Borhanci

Borhanci, Cluj-Napoca

800 mp
800 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
8

39.600 €
22 € / mp

Teren intravilan Statiunea Muntele Baisorii

Băișoara

1.800 mp
1.800 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
6

76.000 €
25 € / mp

Teren intravilan, 3040 mp, Dealu Botii, com Bel ...

Beliș

3.040 mp
3.040 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
9

130 €
0.01 € / mp

Teren de vanzare 13783mp, front la DN, parcela ...

Florești

13.783 mp
13.783 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

225.000 €
19.74 € / mp

Teren intravilan 11400 mp, PUZ aprobat, str Vai ...

Dej

11.400 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

999.000 €
960.58 € / mp

Teren intravilan constructii de vanzare in Grig ...

Grigorescu, Cluj-Napoca

1.040 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

240.000 €
100 € / mp

Teren intravilan 2400mp ideal pentru casa/duple ...

Gheorghieni

2.400 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

630.000 €
552.15 € / mp

Teren 1.141 mp – 2 fronturi | 4 unități (2 dup ...

Bună Ziua, Cluj-Napoca

1.141 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

50.000 €
10 € / mp

Vând teren extravilan împădurit 5000 mp lângă l ...

Beliș

5.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
1

52.600 €
120.09 € / mp

Teren construcții

Central, Câmpia Turzii

438 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
4

99.000 €
55 € / mp

Vand teren extravilan

Gilău

1.800 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
9

85.000 €
47.22 € / mp

Vând teren+casă în comuna Sic

Sic

1.800 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
3

25.200 €
12 € / mp

Teren de vanzare

Iara

2.100 mp
2.100 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
5

82.000 €
60.29 € / mp

| Teren de vanzare | 1360 mp | Turda |

Central, Turda

1.360 mp teren
Construcții
Agenție

4 săptămâni în urmă
4

649.999 €
970.15 € / mp

Teren de vanzare cartierul Ghoergheni pentru vi ...

Gheorgheni, Cluj-Napoca

670 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 649,999 € și 650.000 €
Agenție

4 săptămâni în urmă
2

630.000 €
10,500.00 € / mp

Teren intravilan 1141mp ideal pentru investitie ...

Bună Ziua, Cluj-Napoca

1.141 mp teren
Construcții
Agenție

4 săptămâni în urmă
1

219.000 €
438 € / mp

Teren intravilan, Utr:Lir / Liu, 500 mp, zona A ...

Iris, Cluj-Napoca

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

37.000 €
61.67 € / mp

Vand Teren in sat Pata jud. Cluj

Apahida

600 mp
600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

208.200 €
150 € / mp

Teren de vanzare in Turda pentru construc?ie ca ...

Ultracentral, Turda

1.388 mp
1.388 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

80.000 €
80 € / mp

Teren 1000 mp in sat Rediu la 18 km de Cluj-Nap ...

Aiton

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
4

58.000 €
20 € / mp

Teren extravilan 2900 m Popesti deal

Baciu

2.900 mp
2.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
1

115.713 €
43 € / mp

Teren intravilan 2691mp, vedere panoramică

Vest, Turda

2.691 mp teren
f.s. 11 m
Fâneață
Intravilan
Agenție

1 săptămână în urmă
3

49.000 €
35 € / mp

Teren pt investitie/ Sat Gheorghieni/ com Felea ...

Feleacu

1.400 mp
1.400 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
19

1.100.000 €
78.57 € / mp

Oportunitate Investitie! Teren intravilan 14000 ...

Mihai Viteazu

14.000 mp
14.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

66.000 €
57.59 € / mp

Teren Intravilan 1146mp, ideal case, toate util ...

Dâmbul Rotund, Cluj-Napoca

1.146 mp
1.146 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
5

220.000 €
231.58 € / mp

Teren superb in cartierul Borhanci

Borhanci, Cluj-Napoca

950 mp
950 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
2

87.000 €
30 € / mp

Teren l 2900 MP l Corusu | View superb

Baciu

2.900 mp
2.900 mp teren