Proprietăți unice: 3201
Proprietari: 270
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
4

425.000 €
127.82 € / mp

Teren intravilan Cluj, pentru constructii, in z ...

Dâmbul Rotund, Cluj-Napoca

3.325 mp
3.325 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
2

95.000 €
95 € / mp

Teren de 1000mp, front 20mp, acces la strada, e ...

Florești

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
2

300.000 €

Terenuri - Dealul Negru - de vanzare in Exclusi ...

Dealu Negru

f.s. 65 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 zile în urmă

74.900 €

Teren intravilan de vanzare in Tureni, 1400 MP. ...

Tureni

f.s. 17 m
Agenție

3 zile în urmă
1

34.800 €
6 € / mp

Vand terenuri in Feiurdeni si Campenesti

Grigorescu, Cluj-Napoca

5.800 mp
5.800 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
4

65.500 €

EXCLUSIVITATE - teren extravilan FEIURDENI 23 0 ...

Chinteni

f.s. 45 m
Agenție

3 zile în urmă
1

205.000 €

Teren de 9600 mp, la DN in Mihaie?ti pentru con ...

Nădășelu

f.s. 75 m
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
8

149.000 €
17.98 € / mp

Teren intravilan - 8,289 mp - Sanmarghita

Mica

8.289 mp
8.289 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
6

33.000 €
15 € / mp

Teren 2200mp, F-27m, utilitati, com.Sanpaul, sa ...

Sânpaul

2.200 mp
2.200 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
4

52.500 €

Teren extravilan pretabil pentru constuctia une ...

Florești

f.s. 22 m
Agenție

3 zile în urmă
4

67.452 €

Teren extravilan pretabil pentru constuctia une ...

Florești

f.s. 22 m
Agenție

4 zile în urmă
2

82.800 €
80 € / mp

Teren intravilan cu view superb, 1035 mp, in Ta ...

Florești

1.035 mp
1.035 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
4

40.000 €
33.33 € / mp

Teren Belis 1200mp

Beliș

1.200 mp
1.200 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
1

20.000 €
43.10 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 464 mp, Chinteni

Baciu

464 mp
464 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă

40.000 €
40 € / mp

Parcele Casa de vacanta

Băișoara

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
4

65.500 €
2.85 € / mp

EXCLUSIVITATE - teren extravilan, 23 000 mp, Fe ...

Chinteni

23.000 mp
23.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
10

1.415.820 €
420 € / mp

Vand teren cu autorizatie de constructie

Mănăștur, Cluj-Napoca

3.371 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

1.450.000 €
430.27 € / mp

Comision 0%! Teren 3370mp, autorizat sala eveni ...

Făget, Cluj-Napoca

3.370 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

89.000 €
1.14 € / mp

Teren intravilan autorizat, 780 mp, zona Sun Ga ...

Baciu

780 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

410.000 €
612.86 € / mp

Teren autorizat duplex Europa 669 mp front 28 m ...

Europa, Cluj-Napoca

669 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

350.000 €
636.36 € / mp

Teren autorizat duplex Grigorescu 550 mp view p ...

Grigorescu, Cluj-Napoca

550 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

75.000 €
51.62 € / mp

Teren intravilan 1453mp – Jucu de Mijloc

Jucu de Mijloc

1.453 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

50.000 €
100 € / mp

Teren intravilan, construibil – Sat Pata, Comun ...

Pata

500 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

208.365 €
145 € / mp

Teren intravilan, 1437 mp, front 13,5 m, CU con ...

Feleacu

1.437 mp teren
Construcții
Agenție

4 zile în urmă
2

22.500 €

OPORTUNITATE - TEREN EXTRAVILAN TRANSURSOAIA - ...

Dealu Negru

f.s. 5 m
Agenție

4 zile în urmă
2

300.000 €
8.22 € / mp

Terenuri - Dealul Negru - de vanzare in Exclusi ...

Călățele

36.500 mp
36.500 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
6

50.000 €
29.14 € / mp

De vanzare teren intravilan, 1.716 mp - Marisel

Mărișel

1.716 mp
1.716 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
3

28.000 €
15.15 € / mp

Exclusivist! Teren extravilan de 1884mp cu view ...

Chinteni

1.848 mp
1.848 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
5

215.000 €
124.64 € / mp

vand teren intravilan

Ciurila

1.725 mp
1.725 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
2

22.500 €
5 € / mp

OPORTUNITATE - TEREN EXTRAVILAN TRANSURSOAIA - ...

Călățele

4.500 mp
4.500 mp teren