Proprietăți unice: 3201
Proprietari: 270
Agenție

1 săptămână în urmă
1

387.720 €
90.17 € / mp

Teren intravilan sup.4308 mp, zona Sub Coasta A ...

Apahida

4.300 mp teren
f.s. 32 m
Fâneață
Intravilan
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

35.000 €
46.54 € / mp

Oportunitate de Investiție/Construire în Jucu d ...

Jucu de Sus

752 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
4

23.400 €
18 € / mp

Vânzare teren în GIULA

Giula

1.300 mp teren
f.s. 16.5 m
Extravilan
Agricol

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă
3

620.000 €
1,107.14 € / mp

Teren Andrei Mureșanu front 35 m Certificat Urb ...

Andrei Mureșanu, Cluj-Napoca

560 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
7

66.700 €
23 € / mp

TEREN EXTRAVILAN DE VANZARE | 23 EURO/MP | 2900 ...

Sânnicoară

2.900 mp teren
Pășune
Extravilan
Agenție

1 săptămână în urmă
1

540.000 €
1,250.00 € / mp

Teren intravilan 432 mp - Zorilor - Cluj Napoca ...

Zorilor, Cluj-Napoca

432 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
11

125.300 €
100 € / mp

Oferta! Teren intravilan, 1253 mp, frt: 41 m, i ...

Borhanci, Cluj-Napoca

1.253 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

60.000 €
120 € / mp

Teren constructii

Chinteni

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

120.000 €
120 € / mp

Teren intravilan Chinteni

Chinteni

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
5

486.000 €
45 € / mp

Teren UEt B-dul Muncii - 10.800 mp - 45 euro/mp

Iris, Cluj-Napoca

10.800 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

1 săptămână în urmă
2

87.000 €
30 € / mp

Teren l 2900 MP l Corusu | View superb

Corușu

2.900 mp teren
Construcții
Intravilan
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

311.750 €
320.000 €
72.50 € / mp

Teren pentru hala industriala/ Valcele / DN E60

Vâlcele

4.300 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

64.750 €
125 € / mp

Teren intravilan Cluj-Napoca / Zona Sopor

Sopor, Cluj-Napoca

518 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

55.000 €
110 € / mp

Teren intravilan cu PUZ, 500 mp, zona Lombului

Dâmbul Rotund, Cluj-Napoca

500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

175.000 €
52.29 € / mp

Teren cu vedere panoramica de vânzare în Chinte ...

Chinteni

3.347 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

125.000 €
100 € / mp

Teren de vanzare, 1250 mp, zona HUB Borhanci

Borhanci, Cluj-Napoca

1.250 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

27.900 €
37.50 € / mp

Teren 744 mp + Proiect cabana Marisel

Mărișel

744 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

86.000 €
61.43 € / mp

Vanzare teren

Săvădisla

1.400 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

190.000 €
19 € / mp

Teren 10.000 mp pe malul Somesului Mic - Invest ...

Jucu de Mijloc

10.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

420.000 €
860.66 € / mp

Teren intravilan constructii de vanzare in Intr ...

Între Lacuri, Cluj-Napoca

488 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
12

99.900 €
127.10 € / mp

Teren cu autorizatie de constructie la intrare ...

Chinteni

786 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
16

105.000 €
44.72 € / mp

Tiny House-uri in Maguri Racatau. Teren de vânz ...

Măguri-Răcătău

2.348 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

110.400 €
48 € / mp

Teren de vânzare 2300 mp în Vâlcele (Cluj) – in ...

Feleacu

2.300 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

120.000 €
139.53 € / mp

Teren Intravilan de duplex 860mp Chinteni

Chinteni

860 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

43.000 €
44.900 €
7.47 € / mp

OCAZIE | 5755 mp PĂDURE matura in Stolna | Util ...

Stolna

5.755 mp teren
Pădure
Extravilan
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

880.000 €
35.60 € / mp

Teren intravilan pentru constructii de vanzare ...

Central, Huedin

24.720 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

35.000 €
13.46 € / mp

Teten intravilant cu căbănuță

Vultureni

2.600 mp teren
f.s. 20 m
Livadă
Intravilan
Agenție

3 zile în urmă
4

90.000 €
67.42 € / mp

Teren imprejmuit cu proiect si autorizatie in s ...

Feleacu

1.335 mp
1.335 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
1

60.000 €
30 € / mp

Teren de vanzare in Capusu Mare , ideal pentru ...

Căpușu Mare

2.000 mp
2.000 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
1

72.000 €
24.83 € / mp

Teren de vanzare Dezmir 2900mp

Apahida

2.900 mp
2.900 mp teren