Proprietăți unice: 3665
Proprietari: 369
Dezvoltator
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
8

292.820 €
242.000 €
785.04 € / mp

Teren cu PUZ aprobat – Grigorescu, str. V ...

Grigorescu, Cluj-Napoca

373 mp teren
Construcții
Dezvoltator
Comision 0%

10 luni în urmă
3

2.662.000 €
513.01 € / mp

Proprietar - vand teren in Cluj-Napoca cu P.U.Z ...

Grigorescu, Cluj-Napoca

5.189 mp teren
Construcții
Dezvoltator

10 luni în urmă
2

15.576.800 €
808.76 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Cluj-Napoca_OMV ...

Gruia, Cluj-Napoca

19.260 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezvoltator
Comision 0%

Mai mult de un an
3

732.050 €
605.000 €
75.10 € / mp

proprietar vand teren extravilan FELEAC

Periferie, Cluj-Napoca

9.748 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

Azi
4

45.720 €
33.87 € / mp

Vand 2 parcele teren intravilan sat Rediu, comu ...

Rediu

1.350 mp teren