Proprietăți unice: 3666
Proprietari: 369
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

160.000 €
55.08 € / mp

Vand teren cu Autorizatie de constructie Hala

Iclod

2.905 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
9

155.520 €
18 € / mp

Belis 8640mp

Beliș

8.640 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
6

230.000 €
10 € / mp

Oportunitate de investitie extraordinara! Teren ...

Dej

23.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

45.000 €
4.37 € / mp

Vand teren

Scrind-Frăsinet

10.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

102.000 €
30 € / mp

vand teren intravilan intabulat unic proprietar ...

Dezmir

3.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

100.000 €
100 € / mp

Teren Tarnita

Tarnița

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

222.145 €
55 € / mp

Vand teren intravilan colonia Borhanci

Borhanci, Cluj-Napoca

4.039 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

50.000 €
30.000 €
76.92 € / mp

Vand teren valea chintaului cluj napoca

Central, Cluj-Napoca

650 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

87.000 €
30 € / mp

Vand teren intravilan intabulat singur propriet ...

Dezmir

2.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi

12.500 €
5 € / mp

Teren arabil bontida 5 negociabil

Bonț

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
4

83.250 €
45 € / mp

Teren intravilan de vinzare

Chinteni

1.850 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
4

0 €

Teren intravilan Dej ,jud Cluj

Central, Dej

Proprietar
Comision 0%

Azi

49.500 €
33 € / mp

Vand teren zona Emerson

Someșeni, Cluj-Napoca

1.500 mp teren
Agenție

Azi
8

194.603 €
23 € / mp

Teren Marisel, persoana fizica, posibilitate ra ...

Mărișel

8.461 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
1

29.000 €
5 € / mp

Teren intravilan cu casa veche 5800mp

Central, Câmpia Turzii

5.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
8

90.000 €
180 € / mp

Teren Floresti parcela 500 mp

Florești

500 mp teren
Agenție

Azi
4

261.000 €
45 € / mp

Teren de vanzare Apahida.

Apahida

5.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
4

25.000 €
25 € / mp

teren intravilan Cheile Turzii

Central, Turda

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi

600.000 €
142.86 € / mp

vand teren intravilan

Someșeni, Cluj-Napoca

4.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
4

65.000 €
54.17 € / mp

Teren intravilan de vanzare Savadisla

Sava

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
9

240.000 €
521.74 € / mp

Teren intravilan pentru constructii 460 mp, Dam ...

Gară, Cluj-Napoca

460 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi

92.800 €
32 € / mp

Teren intravilan jucu

Jucu

2.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
3

160.000 €
27.59 € / mp

Teren Industrial - de vanzare Dej

Central, Dej

5.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
7

15.000 €
33.48 € / mp

Teren de vanzare

Băișoara

448 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
8

95.000 €
86.36 € / mp

Teren de vanzare intravilan Salicea 1100 MP

Sălicea

1.100 mp teren
Agenție

Azi

27.000 €
0.77 € / mp

Teren 35000 mp, Nicula, intabulat, oportunitate ...

35.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi

64.800 €
18 € / mp

De vanzare teren intravilan

Aghireșu

3.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
3

67.560 €
12 € / mp

Vand teren in Maguri, jud. Cluj, ideal ptr caba ...

Măguri-Răcătău

5.630 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi

100.000 €
50 € / mp

Vand Teren intravilan in Campenesti

Exterior Vest, Cluj-Napoca

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
1

49.500 €
24.75 € / mp

Vand teren pentru casa de vacanta in Rasca jud ...

Râșca

2.000 mp teren