Proprietar
Proprietăți unice: 26
Proprietari: 5
Agenție

Ieri
14

99.900 €
19.98 € / mp

Teren de vânzare/schimb 5.000 mp, situat în Măg ...

Măguri

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
7

148.200 €
19 € / mp

Vand teren zona Maguri

Măguri

7.800 mp
7.800 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

65.900 €
18.63 € / mp

Teren intravilan in Maguri, 3538 mp,zona excele ...

Măguri

3.538 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
8

285.000 €
4.32 € / mp

Oaza de natura si traditie cu potential turisti ...

Măguri

66.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

24.500 €
34.90 € / mp

Teren intravilan 702 mp Maguri-Racatau | Zona l ...

Măguri

702 mp
702 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
16

105.000 €
44.72 € / mp

Tiny House-uri in Maguri Racatau. Teren de vanz ...

Măguri

2.348 mp
2.348 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

7 €
0 € / mp

Teren in Maguri

Măguri

4.830 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

48.300 €
10 € / mp

Teren in Maguri

Măguri

4.830 mp
4.830 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

15.000 €
25 € / mp

Teren pentru cabana cu panorama la 35 km de clu ...

Măguri

600 mp
600 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
18

95.200 €
40 € / mp

Teren autorizat cabana /AC Muntele Rece Jud Clu ...

Măguri

2.380 mp
2.380 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

51.800 €
37 € / mp

Teren de vanzare Maguri-Racatau 1400 mp, natura ...

Măguri

1.400 mp
1.400 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

18.000 €
18 € / mp

Teren Intravilan 1000mp | Drum ASFALTAT | MAGUR ...

Măguri

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

34.000 €
34 € / mp

Teren Intravilan de 1000 mp , zona centrala , C ...

Măguri

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

53.600 €
67 € / mp

Teren intravilan 800 mp, PUZ , 200m de partia d ...

Măguri

800 mp
800 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
8

226.642 €
13 € / mp

Vand teren in zona Maguri, cu CF si o privelist ...

Măguri

17.434 mp
17.434 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
5

210.480 €
20 € / mp

Inchiriez sau vand teren intravilan Muntele Rec ...

Măguri

10.524 mp
10.524 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

20.000 €
20 € / mp

Teren MAGURI zona cu VIEW | 1000mp | INTRAVILAN ...

Măguri

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
8

59.400 €
18 € / mp

Vand Teren Intravilan in Maguri-Racatau cu CF s ...

Măguri

3.300 mp
3.300 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

72.658 €
17 € / mp

Teren intravilan, 4300mp, Maguri Racatau

Măguri

4.274 mp
4.274 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
5

350.000 €
25 € / mp

Teren de 14.000 mp in Marisel zona centrala

Măguri

14.000 mp
14.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

15 €
0 € / mp

Vand teren intravilan/extravilan, Maguri Racata ...

Măguri

5.621 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
18

57.000 €
30.81 € / mp

Teren Plus cabana de vanzare in zona Maguri

Măguri

1.850 mp
1.850 mp teren
f.s. 9 m
Proprietar
Comision 0%

Azi
1

0 €

vand, sau schimb teren in maguri

Măguri

Proprietar
Comision 0%

Azi
5

148.000 €
40 € / mp

Vand teren intravilan

Măguri

3.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
10

36.000 €
12 € / mp

Vand teren

Măguri

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
6

0 €

vand teren

Măguri

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

4 luni în urmă
2

72.658 €
17 € / mp

Teren intravilan, 4300mp, Maguri Racatau

Măguri-Răcătău

La ~5km distanță

4.274 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
18

50.000 €
5 € / mp

Teren de vanzare 10.000 mp/ parcelabil, cu utii ...

Măguri-Răcătău

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
2

55.000 €
12.99 € / mp

Teren extravilan de vanzare in Măguri Răcatau 4 ...

Măguri-Răcătău

La ~5km distanță

4.233 mp teren
Construcții

Agenție

9 luni în urmă
7

59.000 €
5.41 € / mp

Vand teren intravilan muntele rece

Măguri-Răcătău

La ~5km distanță

10.900 mp teren
f.s. 78 m
Intravilan
Agricol

Terenuri de vânzare în Măguri, Județul Cluj

Măguri, situat în județul Cluj, este o zonă atractivă pentru cei care caută oportunități de investiții imobiliare. Această localitate oferă un mediu liniștit, ideal pentru dezvoltarea de proiecte rezidențiale sau agricole. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor de vânzare, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 47.000 euro, cu oferte ce încep de la 47.500 euro și ajung până la 285.000 euro pentru proprietăți mai mari sau cu potențial de dezvoltare.
  • Accesibilitate: Zona este considerată accesibilă, cu 38% dintre oferte fiind considerate accesibile comparativ cu media națională de 100.489 euro.
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 11 euro, cu valori variind între 2 euro/m² și 20 euro/m², ceea ce oferă opțiuni variate pentru investitori.
  • Disponibilitate: Terenurile sunt listate pentru o medie de 168 de zile, indicând o piață stabilă.

Măguri reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei interesați de achiziții de terenuri la prețuri accesibile, într-o zonă cu potențial de dezvoltare. Ești pregătit să explorezi opțiunile disponibile? Descoperă acum terenurile de vânzare în Măguri!