Proprietar
Proprietăți unice: 143
Proprietari: 6
Agenție

4 luni în urmă
3

239.800 €
342.08 € / mp

Oportunitate! Teren intravilan de vanzare cu pr ...

Feleacu

701 mp
701 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
4

320.500 €
75.01 € / mp

Oportunitate! Teren de vanzare 4273mp, pretabil ...

Feleacu

4.273,3 mp
4.273,3 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
4

128.800 €
23 € / mp

Teren de vanzare- Valcele/Martinesti

Feleacu

5.600 mp
5.600 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

5 luni în urmă
1

107.000 €
67.64 € / mp

Teren cu AC 1582 mp in zona Casele Micesti

Feleacu

1.582 mp teren
f.s. 22 m
Agenție

5 luni în urmă
1

319.000 €
110 € / mp

Teren extravilan suprafata de 2900 mp zona Wond ...

Feleacu

2.900 mp teren
f.s. 19 m
Agenție

5 luni în urmă
1

313.000 €
125 € / mp

Teren intravilan suprafata de 2504 mp Feleacu

Feleacu

2.504 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
5

197.340 €
130 € / mp

Teren intravilan, 1518mp, in Feleacu | Cluj

Feleacu

1.518 mp
1.518 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

204.990 €
116.27 € / mp

Teren intravilan pentru casa/duplex Feleacu, co ...

Feleacu

1.763 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
6

265.000 €
192.73 € / mp

Investitie ! Proiect autorizat casa alipite , F ...

Feleacu

1.375 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

6 luni în urmă
13

149.000 €
205.52 € / mp

Teren cu panorama deosebita, 725mp, cu autoriza ...

Feleacu

725 mp teren
f.s. 21 m
Agenție

6 luni în urmă
1

75.000 €
107.14 € / mp

Oportunitate de investitie in Feleacu 700mp

Feleacu

700 mp teren
f.s. 34 m
Agenție

6 luni în urmă
1

85.000 €
85 € / mp

Oportunitate de investitie in zona Wonderland

Feleacu

1.000 mp teren
f.s. 4 m
Agenție

7 luni în urmă
11

140.000 €
70 € / mp

Teren cu AC pe Valea Capriorii Feleacu

Feleacu

2.000 mp teren
f.s. 12 m
Agenție

8 luni în urmă
3

286.685 €
17.50 € / mp

Oportunitate de investitie!Teren 15981mp intrav ...

Feleacu

16.382 mp
16.382 mp teren
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 286,685 € și 338.000 €
Agenție

8 luni în urmă
4

195.500 €
187.98 € / mp

Teren de 1000 mp pentru duplexuri sau casa indi ...

Feleacu

1.040 mp teren
f.s. 25 m
Agenție

9 luni în urmă
3

159.000 €
134.06 € / mp

Teren intravilan construibil Feleacu/ utilitati ...

Feleacu

1.186 mp
1.186 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

300.000 €
109.09 € / mp

Vand teren in Feleacu. 2750 mp. intravilan cu C ...

Feleacu

2.750 mp
2.750 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
1

118.000 €
29.70 € / mp

Teren intravilan, 3973 mp, front 44 ml la E60, ...

Feleacu

3.973 mp teren
f.s. 3 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

188.500 €
65 € / mp

Teren intravilan 2900 mp zona industriala, Valc ...

Feleacu

2.900 mp
2.900 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
4

308.000 €
180.12 € / mp

Teren intravilan 1710mp, cu panorama deosebita, ...

Feleacu

1.710 mp teren
f.s. 55 m
Agenție

Mai mult de un an
4

110.000 €
59.46 € / mp

Teren intravilan de 1850 mp in Feleacu, zona ag ...

Feleacu

1.850 mp teren
f.s. 25 m
Agenție

1 lună în urmă
2

275.000 €
191.37 € / mp

Teren intravilan, 1437 mp, PUZ aprobat, Feleacu

Feleacu

1.437 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
1

188.500 €
65 € / mp

Teren intravilan, 2900 mp, zona Lukoil Valcele

Feleacu

2.900 mp teren