Teren Intravilan de vanzare Salicea, comuna Ciurila, judetul Cluj

445.000 €
119.30 € / mp

Feleacu, Judeţul Cluj

Suprafață teren:
3.730 mp

Descriere teren

Blitz va prezinta un teren Intravilan situat in Salicea, comuna Ciurila, judetul Cluj, intr-o zona linistita, cu potential bun de investitie.Suprafata teren: 3.730 mp masurati (3.800 mp din acte)Carte funciara si cadastru disponibileTeren liber de sarciniTerenul are o forma alungita si acces faci.Dimensiuni aproximative:- Lungime principala: 199 m- Latime capat 1: aproximativ 18,6 m- Latime capat 2: aproximativ 18,7 m- Laterale: aproximativ 104 m si 96 mZona Salicea este apreciata pentru liniste, natura si apropierea de Cluj-Napoca, fiind cautata pentru case de vacanta si investitii in terenuri. Terenurile extravilane din zona sunt listate frecvent intre aproximativ 20 si 49 euro/mp, in functie de pozitionare si acces.Cod oferta / ID BLITZ: P169272
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 09 Mai 2026 ID anunț: 1428007
Suprafață teren: 3.730 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
M-DJ 71
Mijloace transport aprox. 617 m
transport
M-Post Control
Mijloace transport aprox. 636 m
transport
M-Scoala Feleacu V
Mijloace transport aprox. 959 m
transport
M-Scoala Feleacu E
Mijloace transport aprox. 969 m
Școală
education
Gradinita Feleacu
Învățământ aprox. 927 m
education
Scoala Generala Feleacu
Învățământ aprox. 954 m
Recreere
restaurants
Aroma
Restaurante aprox. 1806 m
restaurants
Restaurant Aroma
Restaurante aprox. 1824 m

Proprietăți similare

Teren în Feleacu
468.000 €
Județul Cluj, Feleacu
Teren de 695 mp, în Zorilor