Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Azi
5

128.000 €
20 € / mp

Proprietar, vand teren intravilan

Buchin

6.400 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

8.000 €
5.71 € / mp

Teren de vanzare Zervesti

Zervești

La ~5km distanță

1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
5

50.000 €
5 € / mp

Vand terenuri in Poiana Marului (Cara?-Severin)

Poiana

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

135.633 €
29 € / mp

Teren intravilan in Poiana Marului

Poiana

La ~5km distanță

4.677 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Ieri

189.000 €
9 € / mp

Teren extravilan in Poiana Marului

Poiana

La ~5km distanță

21.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
3

98.000 €
49 € / mp

Teren vanzare Poiana Marului, Cara? Severin.

Poiana

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

150 €
0.14 € / mp

vand teren 1100 mp cu constructie 600 mp in Car ...

Caransebeș

La ~5km distanță

1.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

31.800 €
53 € / mp

proprietar vand 2 parcele fiecare ~600 mp Caran ...

Central, Caransebeș

La ~5km distanță

600 mp
600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

23 ore în urmă

47.040 €
7 € / mp

Vand o parcela de teren intravilan cu padure in ...

Central, Caransebeș

La ~5km distanță

6.720 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
1

131.400 €
18 € / mp

Teren intravilan de vanzare

Central, Caransebeș

La ~5km distanță

7.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi

0 €

pamant intravilan Teius

Central, Caransebeș

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

Ieri
10

22.608 €
2 € / mp

Teren de vanzare 11.304 mp, Caransebe?, Zona Ra ...

Central, Caransebeș

La ~5km distanță

11.304 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
10

37.626 €
2 € / mp

Vand Teren 18.813 mp Caransebe? - Zona Teiu?, I ...

Central, Caransebeș

La ~5km distanță

18.813 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
10

71.027 €
11 € / mp

OPORTUNITATE TEREN INTRAVILAN 6457 m2 - CARANSE ...

Central, Caransebeș

La ~5km distanță

6.457 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

43.000 €
10 € / mp

Teren agricol de vanzare, acces asfaltat

Turnu Ruieni

La ~5km distanță

4.300 mp
4.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
1

1.905 €
0.19 € / mp

padure(inclusiv teren)

Cornuțel

La ~15km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
1

65.000 €
5 € / mp

vand teren intravilan 13.000mp in comuna glimbo ...

Glimboca

La ~15km distanță

13.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
10

13.647 €
11.97 € / mp

Teren intravilan

Armeniș

La ~20km distanță

1.140 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
10

10.522 €
11.97 € / mp

Teren intravilan

Armeniș

La ~20km distanță

879 mp teren
f.s. 14 m
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

52.000 €
26 € / mp

Resita, Teren / gradina. Calea Caransebesului

Calea Caransebeșului, Reșița

La ~20km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
1

110.000 €
19.11 € / mp

Vand teren Calea Caransebesului Resita

Calea Caransebeșului, Reșița

La ~20km distanță

5.755 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
12

37.000 €
22.22 € / mp

Vand teren 1665 mp

Bratova

La ~20km distanță

1.665 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
9

33.410 €
10 € / mp

Vand teren pentru casa,intravilan

Central, Oțelu Roșu

La ~20km distanță

3.341 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

16.500 €
18.585 €
4.44 € / mp

Teren 3717mp Europa 70 40m front stradal

Căvăran

La ~20km distanță

3.717 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
7

85.000 €
139.80 € / mp

Vand teren intravilan, Str. Dorobanti, in Dr. T ...

23 August

La ~20km distanță

608 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi

3.500 €
0.03 € / mp

Vand teren extravilan

Valea Mare

La ~20km distanță

110.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
11

330.000 €
350.000 €
63.22 € / mp

Teren de vanzare in Valiug,cu Autorizatie de Co ...

Văliug

La ~25km distanță

5.220 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Azi
3

13.500 €
11.74 € / mp

Vand teren intravilan Valiug, Caras Severin

Văliug

La ~25km distanță

1.150 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
6

22.300 €
42.16 € / mp

Teren de vanzare in Valiug , zona Crivaia p 22. ...

Văliug

La ~25km distanță

529 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi

155.040 €
76 € / mp

Valiug - Casa ?i 2.040 mp.

Văliug

La ~25km distanță

2.040 mp teren