Vand teren intravilan 1600 mp cu toate utilitatile

12.000 €
7.50 € / mp

Sălcioara, Judeţul Buzău

Suprafață teren:
1.600 mp

Descriere teren

De vanzare teren intravilan construibil in sat Salcioara, comuna Ghergheasa , judet: Buzau Terenul are acces la toate utilitatile: gaz, apa,canalizare, curent electric. Suprafata 1600 mp ( 40 lungime cu 40 latime ) cu acces la sosea asfaltata pe doua laturi ?i drum privat de pamant pe a 3 a latura. Pe teren a fost casa. Pret 12000 euro usor negociabil. Fara intermediari ID anun? : 1675800880
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 21 Mai 2026 ID anunț: 1651726
Suprafață teren: 1.600 mp

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren de 1500000 mp, în Poșta
11.500 €
Buzău, Poșta
Teren de 1250 mp, în Săgeata
12.000 €
Județul Buzău, Săgeata
1.250 mp teren
Teren de 3000 mp, în Bâsca Chiojdului
11.000 €
Județul Buzău, Bâsca Chiojdului
3.000 mp teren
Teren de 2100 mp, în Brădeanu
12.000 €
Județul Buzău, Brădeanu
2.100 mp teren
Teren de 1000 mp, în Central
13.000 €
Buzău, Central
1.000 mp teren
Teren de 560 mp, în Potoceni
12.320 €
Județul Buzău, Potoceni
560 mp teren