Proprietar
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Ieri

9.000 €
0.27 € / mp

Vand teren agricol in jud. Braila

Pântecani

33.600 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Ieri
2

20.934 €
9 € / mp

De vanzare teren intravilan

Moșești

La ~10km distanță

2.326 mp teren
Agenție

Ieri
1

500.000 €
333.33 € / mp

Teren cu autorizatie

Vișani

La ~10km distanță

1.500 mp
1.500 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
1

27.374 €
0.58 € / mp

Teren extravilan 47600 mp, 2 parcele, UAT Cochi ...

Cochirleanca

La ~10km distanță

47.600 mp
47.600 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

7 luni în urmă
4

2.400 €
0.10 € / mp

Teren si platforma betonata cu acces rapid la A ...

Boboc

La ~15km distanță

24.076 mp teren
f.s. 300 m
Agenție

7 luni în urmă
4

149.999 €
6.23 € / mp

Teren si platforma betonata cu acces rapid la A ...

Boboc

La ~15km distanță

24.076 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

7.500 €
0.23 € / mp

Teren Buzau, 32.000mp

C.A. Rosetti

La ~15km distanță

32.000 mp
32.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
10

12.000 €
7.50 € / mp

Vand teren intravilan 1600 mp cu toate utilitat ...

Sălcioara

La ~15km distanță

1.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

1 €
0 € / mp

Teren arabil Surdila Greci, Braila, 5 hectare

Surdila-Greci

La ~15km distanță

50.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
10

3.700 €
5 € / mp

Vand teren intravilan in comuna Surdila-Greci.

Surdila-Greci

La ~15km distanță

740 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

50.000 €
1 € / mp

Teren arabil Surdila Greci, Braila, 5 hectare

Surdila-Greci

La ~15km distanță

50.000 mp
50.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

12.000 €
9.60 € / mp

Teren casa

Săgeata

La ~15km distanță

1.250 mp
1.250 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

4.500 €
1.13 € / mp

Teren partial intravilan sat Stavarasti comuna ...

Balta Albă

La ~15km distanță

4.000 mp
4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

17.000 €

Teren intravilan de vanzare sat Gara Cilibia, B ...

Gara Cilibia

La ~20km distanță

Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

17.000 €
5 € / mp

Teren intravilan de vanzare sat Gara Cilibia, B ...

Gara Cilibia

La ~20km distanță

3.400 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

13.000 €
18.57 € / mp

Teren intravilan Mircea Voda

Mircea Vodă

La ~20km distanță

700 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

4.909 €
1.96 € / mp

Vanzare teren intravilan Mircea Voda, Braila

Mircea Vodă

La ~20km distanță

2.500 mp
2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

75.000 €
15 € / mp

Teren intravilan 5000mp-toate utilitatile-zona ...

Rubla

La ~20km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

14.500 €
28.43 € / mp

Vand teren sat Rubla

Rubla

La ~20km distanță

510 mp teren
Agenție

Azi
4

33.900 €
30 € / mp

Terenuri de vanzare

Bentu

La ~20km distanță

1.130 mp teren
Agenție

Ieri
8

61.155 €
15 € / mp

Teren intravilan zona Vadu Pasii BZ 4.000mp d=2 ...

Scurtești

La ~20km distanță

4.077 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
2

12.624 €
16 € / mp

Teren intravilan Scurtesti, Vadu Pasii , Buzau

Scurtești

La ~20km distanță

789 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

33.000 €
8.82 € / mp

Teren intravilan zona Scurtesti

Scurtești

La ~20km distanță

3.740 mp teren
f.s. 24.270000457764 m
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

21 ore în urmă
5

20.000 €
20 € / mp

Teren intravilan Scurtesti Vadu Pasii 1000 mp

Stăncești

La ~20km distanță

1.000 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
3

25.000 €
10.16 € / mp

Teren intravilan 2461 mp zona Vadu pasii Nod ru ...

Vadu Pașii

La ~20km distanță

2.461 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
5

84.850 €
16.97 € / mp

Teren intravilan 5000 mp zona Autorola/E85/ Au ...

Vadu Pașii

La ~20km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
7

140.000 €
40 € / mp

Teren intravilan 3440mp., deschidere 40ml.,idea ...

Vadu Pașii

La ~20km distanță

3.500 mp
3.500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

56.500 €
42.77 € / mp

Teren intravilan zona Vadu Pasii

Vadu Pașii

La ~20km distanță

1.321 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
7

60.000 €
14.72 € / mp

Teren intravilan zona Vadu Pasii BZ 4.000mp d=2 ...

Vadu Pașii

La ~20km distanță

4.077 mp teren
f.s. 21 m
Pășune
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

57.090 €
6.26 € / mp

Teren de vanzare 3806mp, acces asfaltat

Vadu Pașii

La ~20km distanță

9.117 mp
9.117 mp teren