Proprietar
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
1

37.000 €
616.67 € / mp

De vanzare

Gurguieți

60,77 mp teren
Extravilan
Agricol

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

32.000 €
8 € / mp

Teren intravilan Scortaru Nou, Braila

Scorțaru Nou

La ~5km distanță

4.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

17.000 €
12.92 € / mp

De Vanzare Teren zona Romanu

Romanu

La ~10km distanță

1.316 mp
1.316 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

120.000 €
4.80 € / mp

2.5 Hectare teren agricol

Muchea

La ~10km distanță

25.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

10 luni în urmă
1

166.400 €
6,400.00 € / mp

TEREN AGRICOL!

Râmnicelu

La ~15km distanță

26 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
4

24.000 €
8 € / mp

Teren intravilan Vasile Alexandru

Vasile Alecsandri

La ~15km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

6.000 €
3.33 € / mp

Teren intravilan sat Olăneasca(Braila-Focsani)

Olăneasca

La ~15km distanță

1.800 mp teren
Intravilan
Dezvoltator

10 luni în urmă
1

13.800 €
4.10 € / mp

OMV Petrom SA vinde teren in Comuna Independent ...

Independența

La ~15km distanță

3.367 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Azi

30.000 €
15 € / mp

Teren de vanzare

Independența

La ~15km distanță

1 camere
2.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

58.500 €
23.40 € / mp

Teren 2500 mp, curent 3,80W, pretabil hala sau ...

Mărtăcești

La ~15km distanță

2.500 mp teren
f.s. 20 m
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

12.000 €
5 € / mp

Teren

Braniștea

La ~15km distanță

2.400 mp teren
f.s. 24 m
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

35.000 €
50 € / mp

Teren, 700 m2,

Braniștea

La ~15km distanță

700 mp
700 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
4

21.600 €
24 € / mp

Teren intravilan Vasile Alecsandri Galati

Braniștea

La ~15km distanță

900 mp
900 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

21.600 €
24 € / mp

Teren intravilan langa Galati

Braniștea

La ~15km distanță

900 mp
900 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
7

45.000 €
11.46 € / mp

Teren Branistea cu suprafata de 3926 mp deschid ...

Braniștea

La ~15km distanță

3.926 mp
3.926 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

45.000 €
11.46 € / mp

Teren Branistea cu suprafata de 3926 mp deschid ...

Braniștea

La ~15km distanță

3.926 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

39.000 €
0.92 € / mp

Teren extravilan 42.279 mp (4 loturi) Brani?tea ...

Braniștea

La ~15km distanță

42.279 mp
42.279 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

39.000 €
0.92 € / mp

Teren extravilan 42.279 mp (4 loturi) Brani&#53 ...

Braniștea

La ~15km distanță

42.279 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

50.000 €
25 € / mp

Teren intravilan Piscu

Piscu

La ~15km distanță

2.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

20.000 €
1 € / mp

De vanzare teren 2 ha extravilan Silistea jud. ...

Siliștea

La ~15km distanță

20.000 mp
20.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
1

215.000 €
7.56 € / mp

Teren 28.421 mp - autorizație de construcție

Siliștea

La ~15km distanță

28.421 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
1

215.000 €
7.56 € / mp

Teren 28.421 mp - autoriza?ie de construc?ie

Siliștea

La ~15km distanță

28.421 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
1

399.000 €
400.000 €
12.88 € / mp

COMISION 0% OPORTUNITATE INVESTITII

Siliștea

La ~15km distanță

30.986 mp teren
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
1

584.175 €
482.790 €
18.85 € / mp

COMISION 0% OPORTUNITATE INVESTITII

Siliștea

La ~15km distanță

30.986 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

12.762 €
9 € / mp

Teren intravilan de constructii 1418 mp, la 15 ...

Siliștea

La ~15km distanță

1.418 mp teren
f.s. 8 m
Intravilan
Agenție

3 luni în urmă
1

30.000 €
9.38 € / mp

Teren intravilan Silistea

Siliștea

La ~15km distanță

3.200 mp
3.200 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

57.750 €
15 € / mp

Teren intravilan de constructii, Sat Pietroiu, ...

Pietroiu

La ~15km distanță

3.850 mp teren
f.s. 20 m
Intravilan
Agenție

10 luni în urmă
4

70.000 €
40.84 € / mp

Teren Serbestii Vechi la DN 25

Șerbeștii Vechi

La ~15km distanță

1.714 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

32.000 €
65.31 € / mp

Vand teren Serbestii vechi

Șerbeștii Vechi

La ~15km distanță

490 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

40.000 €
20 € / mp

De vanzare teren intravilan 2000 mp Sat Negrea, ...

Schela

La ~20km distanță

2.000 mp
2.000 mp teren