Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

10 luni în urmă
9

33.000 €
5.16 € / mp

RECO TEREN GENEROS CU CABANA

Dijir

6.400 mp teren
f.s. 1 m

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

4 luni în urmă
2

25.000 €
46.73 € / mp

Parcele teren 535 mp, front 37 ml, Padureni

Pădureni

La ~5km distanță

535 mp
535 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

20.685 €
35 € / mp

TEREN INTRAVILA 591 MP, PRET 35euro mp+tva, loc ...

Pădureni

La ~5km distanță

591 mp
591 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

90.000 €
33.96 € / mp

Teren intravilan investitie Padureni, 2 frontur ...

Pădureni

La ~5km distanță

2.650 mp
2.650 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
4

359.990 €
18.00 € / mp

Teren intravilan 2 hectare in Padureni oportuni ...

Pădureni

La ~5km distanță

20.000 mp
20.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

23.000 €
2.30 € / mp

RECO teren Viisoara

Viișoara

La ~5km distanță

10.000 mp
10.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
10

45.000 €
45 € / mp

Teren 1000 mp Padureni de vanzare

Pădureni

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

23.000 €
1.72 € / mp

Teren de vanzare

Viișoara

La ~5km distanță

13.400 mp
13.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
1

90.000 €
33.96 € / mp

Teren intravilan

Pădureni

La ~5km distanță

2.650 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
2

25.500 €
20.500 €
39.23 € / mp

Vand Parcele de teren la Padureni direct Propri ...

Pădureni

La ~5km distanță

650 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
1

50.000 €
30.19 € / mp

Teren intravilan Padureni judetul Timi?

Pădureni

La ~5km distanță

1.656 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

18.600 €
2.38 € / mp

RECO teren Ghenetea 7800mp

Ghenetea

La ~5km distanță

7.800 mp teren
f.s. 20 m
Construcții
Intravilan
Agenție

9 luni în urmă
11

28.000 €
4.83 € / mp

Reco Teren 5800 mp in Ghenetea | Strada asfalt ...

Ghenetea

La ~5km distanță

5.800 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
4

14.900 €
15.900 €
16.61 € / mp

RECO teren Marghita 897 mp

Abram

La ~5km distanță

897 mp
897 mp teren
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 14,900 € și 15.900 €
Agenție

11 luni în urmă
9

50.500 €
15.68 € / mp

RECO teren generos cu fundatie in Petreu

Abram

La ~5km distanță

3.221 mp
3.221 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
1

23.500 €
1.75 € / mp

RECO teren intravilan sub 2 euro euro mp in Izv ...

Izvoarele

La ~5km distanță

13.400 mp teren
f.s. 60 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

23.500 €
1.75 € / mp

RECO teren intravilan sub 2 euro euro mp in Izv ...

Izvoarele

La ~5km distanță

13.400 mp
13.400 mp teren
f.s. 60 m
Agenție

1 săptămână în urmă
5

23.000 €
1.72 € / mp

Teren de vanzare

Izvoarele

La ~5km distanță

13.400 mp teren
f.s. 30 m
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
3

16.000 €
1.58 € / mp

Vand teren intravilan + casa demolabila

Bâlc

La ~10km distanță

10.143 mp
10.143 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

135.000 €

RECO teren intrare Chiribis

Chiribiș

La ~10km distanță

f.s. 21 m
Agenție

5 luni în urmă
5

110.000 €

RECO teren Chiribis

Chiribiș

La ~10km distanță

f.s. 25 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

135.000 €
20.28 € / mp

RECO teren intrare Chiribis

Chiribiș

La ~10km distanță

6.657 mp
6.657 mp teren
f.s. 21 m
Agenție

1 lună în urmă
1

34.000 €

RECO Teren Intravilan 750mp Marghita-Zona Bever ...

Central, Marghita

La ~10km distanță

f.s. 15 m
Agenție

2 luni în urmă
4

150.000 €
75 € / mp

Vand teren intravilan, pe strada Padurii, zona ...

Central, Marghita

La ~10km distanță

2.000 mp
2.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

34.000 €
45.33 € / mp

RECO Teren Intravilan 750mp Marghita-Zona Bever ...

Central, Marghita

La ~10km distanță

750 mp
750 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

18.600 €
2.38 € / mp

RECO teren Ghenetea 7800mp

Central, Marghita

La ~10km distanță

7.800 mp
7.800 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

24.800 €
2.28 € / mp

RECO teren Ghenetea

Central, Marghita

La ~10km distanță

10.900 mp
10.900 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
7

40.000 €
37.500 €
30.77 € / mp

RECO Teren intravilan Marghita

Central, Marghita

La ~10km distanță

f.s. 1 m
Agenție

Mai mult de un an
6

130.000 €
24.34 € / mp

Teren intravilan deosebit de in Marghita

Central, Marghita

La ~10km distanță

5.341 mp
5.341 mp teren
f.s. 25 m
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
3

40.000 €
38.83 € / mp

Teren de vanzare

Marghita

La ~10km distanță

1.030 mp teren