Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

Mai mult de un an
6

1.374.464 €
1.365.504 €
1,534.00 € / mp

Cota de 5/8 din teren, Cherechiu, Judetul Bihor ...

Cherechiu

896 mp
896 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

8 luni în urmă
9

24.500 €
18.85 € / mp

Teren intravilant in Cadea

Central, Săcueni

La ~5km distanță

1.300 mp
1.300 mp teren
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
2

110.000 €
22,000.00 € / mp

Teren agricol comasat- 5HA de vanzare- extravil ...

Cadea

La ~5km distanță

5 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

3 luni în urmă
4

14.900 €
15.900 €
16.61 € / mp

RECO teren Marghita 897 mp

Abrămuț

La ~10km distanță

897 mp teren
f.s. 40 m
Construcții
Intravilan

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

6 luni în urmă
4

22.500 €
10.01 € / mp

Loc de casa - teren intravilan parcelabil - 224 ...

Diosig

La ~15km distanță

2.248 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
3

71.800 €
9.42 € / mp

Teren intravilan 7620 mp la intrare in Diosig

Diosig

La ~15km distanță

7.620 mp teren
Intravilan
Agenție

10 luni în urmă
11

109.482 €
6 € / mp

Teren 18.247 mp cu balta de pescuit Misca, Comu ...

Chișlaz

La ~15km distanță

18.247 mp
18.247 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

23.000 €
11.61 € / mp

Teren intravilan Poclusa de Barcau

Chișlaz

La ~15km distanță

1.981 mp
1.981 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
5

15.000 €
15 € / mp

LOC DE CASA IN PETREU

Petreu

La ~15km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
f.s. 15 m
Agenție

Mai mult de un an
7

15.000 €
12.14 € / mp

LOC DE CASA CU PANORAMA SUPERBA

Petreu

La ~15km distanță

1.236 mp
1.236 mp teren
f.s. 22 m
Agenție

9 luni în urmă
3

16.000 €
10 € / mp

RECO TEREN CU FUNDATIE IN PETREU

Petreu

La ~15km distanță

1.600 mp teren
f.s. 1 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

50.500 €
15.68 € / mp

RECO teren generos cu fundatie in Petreu

Petreu

La ~15km distanță

3.221 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
4

23.000 €
11.61 € / mp

Teren intravilan Poclusa de Barcau

Poclușa de Barcău

La ~15km distanță

1.981 mp teren
f.s. 20 m
Intravilan
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
1

54.400 €
17 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Valea lui Mihai, ...

Valea lui Mihai

La ~15km distanță

3.200 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

54.400 €
17 € / mp

Teren intravilan de vanzare 3200 mp in Valea lu ...

Central, Valea lui Mihai

La ~15km distanță

3.200 mp
3.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi

8.500 €

Vand teren intravilan .

Central, Valea lui Mihai

La ~15km distanță

Agenție

Azi
2

69.600 €
6 € / mp

Oportunitate de afacere -Teren intravilan pentr ...

Central, Valea lui Mihai

La ~15km distanță

11.600 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
10

39.900 €
2.55 € / mp

Teren forestier 15,618 mp Santimreu / com. Sala ...

Sântimreu

La ~15km distanță

15.618 mp teren
f.s. 90 m
Extravilan
Pădure
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

135.000 €
103.85 € / mp

De vanzare 1 ha teren intravilan cu 2 grajduri ...

Central, Marghita

La ~15km distanță

1.300 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

150.000 €
75 € / mp

Vand teren intravilan, pe strada Padurii, zona ...

Central, Marghita

La ~15km distanță

2.000 mp
2.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

34.000 €

RECO Teren Intravilan 750mp Marghita-Zona Bever ...

Central, Marghita

La ~15km distanță

f.s. 15 m
Agenție

Mai mult de un an
6

130.000 €
24.34 € / mp

Teren intravilan deosebit de in Marghita

Central, Marghita

La ~15km distanță

5.341 mp
5.341 mp teren
f.s. 25 m
Agenție

Mai mult de un an
7

40.000 €
37.500 €
30.77 € / mp

RECO Teren intravilan Marghita

Central, Marghita

La ~15km distanță

f.s. 1 m
Agenție

1 lună în urmă
4

18.600 €
2.38 € / mp

RECO teren Ghenetea 7800mp

Central, Marghita

La ~15km distanță

7.800 mp
7.800 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

24.800 €
2.28 € / mp

RECO teren Ghenetea

Central, Marghita

La ~15km distanță

10.900 mp
10.900 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

34.000 €
45.33 € / mp

RECO Teren Intravilan 750mp Marghita-Zona Bever ...

Central, Marghita

La ~15km distanță

750 mp
750 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

34.000 €
45.33 € / mp

RECO Teren Intravilan 750mp Marghita-Zona Bever ...

Central, Marghita

La ~15km distanță

750 mp
750 mp teren
f.s. 15 m
Agenție

Mai mult de un an
2

15.000 €
25 € / mp

LOC DE CASA IN MARGHITA | 600 MP

Central, Marghita

La ~15km distanță

600 mp
600 mp teren
f.s. 10 m
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
3

40.000 €
38.83 € / mp

Teren de vanzare

Marghita

La ~15km distanță

1.030 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
11

109.482 €
6 € / mp

Teren 18.247 mp cu balta de pescuit Misca, Comu ...

Mișca

La ~15km distanță

18.247 mp teren