LOC DE CASA CU PANORAMA SUPERBA

15.000 €
12.14 € / mp

Petreu, Judeţul Bihor

Suprafață teren:
1.236 mp

Descriere teren

De vanzare teren Intravilan in Petreu, la iesirea inspre Marghita (este pozitionat foarte aproape de oras),cu o suprafata de 1236mp cu deschidere de 22mp, construibil, in panta, cu vedere panoramica deosebita. In partea din fata este facut un terasament pt a facilita constructia unei case, in partea din spate are o suprafata de 236 mp cu livada de pomi fructiferi - pruni de aproximativ 8 ani - din suprafata de 1236 mp - 1000 de mp este construibil si 236 livada. Accesul se face dintr-o strada secundara pietruita, departe de trafic, zgomot si praf. Terenul este la 2 km de Marghita. Exista posibilitatea de a face schimb cu un apartament in Marghita plus diferenta. ID intern: B2009301.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 21 Mai 2026 ID anunț: 570595
Suprafață teren: 1.236 mp
Front stradal: 22 m

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren de 1000 mp, în Petreu
15.000 €
Județul Bihor, Petreu
1.000 mp teren
Teren de 1600 mp, în Petreu
16.000 €
Județul Bihor, Petreu
1.600 mp teren
Teren de 500 mp, în Gepiu
15.000 €
Județul Bihor, Gepiu
500 mp teren
Teren de 1617 mp, în Central
16.170 €
Oradea, Central
1.617 mp teren
Teren intravilan de 897 mp, în Abrămuț
14.900 €
Județul Bihor, Abrămuț
897 mp teren
Construcții
Teren de 2600 mp, în Sântion
14.000 €
Județul Bihor, Sântion
2.600 mp teren
Teren de 500 mp, în Oșorhei
16.500 €
Județul Bihor, Oșorhei
500 mp teren
Teren de 1041 mp, în Cheriu
15.000 €
Județul Bihor, Cheriu
1.041 mp teren
Teren de 10143 mp, în Bâlc