Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
14

10.000 €
2 € / mp

Vand teren intravilan

Bucuroaia

5.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

38.900 €
12.62 € / mp

Vand teren intravilan in localitatea Copacel, B ...

Copăcel

La ~10km distanță

3.082 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

22.000 €
12.94 € / mp

Teren de vanzare Copacel

Copăcel

La ~10km distanță

1.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

5 €
0 € / mp

Teren Intravilan Varciorog

Vârciorog

La ~10km distanță

5.400 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

156.000 €
65 € / mp

Teren in Dobresti

Dobrești

La ~10km distanță

2.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

42.300 €
7.35 € / mp

Teren de vanzare in Comuna Lazareni in suprafat ...

Lăzăreni

La ~10km distanță

5.754 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

24 €
0.05 € / mp

Teren intravilan 1036 mp sau 837 mp in Baile 1 ...

Betfia

La ~15km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

724.500 €
69 € / mp

Teren Dumbravita de Codru

Dumbrăvița

La ~15km distanță

10.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
11

988.410 €
141 € / mp

Teren cu constructii giratoriu Oradea(Osorhei)- ...

Oșorhei

La ~15km distanță

7.010 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

42.000 €
93.33 € / mp

Vand teren Oradea apa canal curent zona calea c ...

Oșorhei

La ~15km distanță

450 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
11

65.000 €
90.28 € / mp

Teren +casa batraneasca

Oșorhei

La ~15km distanță

720 mp
720 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

114.000 €
30 € / mp

Teren de vanzare in Osorhei !

Oșorhei

La ~15km distanță

3.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
2

45.000 €
90 € / mp

Teren intravilan Oradea Cartierul Tineretului 5 ...

Oșorhei

La ~15km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

43.000 €
56.28 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Cheriu, langa Or ...

Oșorhei

La ~15km distanță

764 mp
764 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

82.500 €
55 € / mp

Teren intravilan Osorhei

Oșorhei

La ~15km distanță

1.500 mp
1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

26.000 €
52 € / mp

Teren de vanzare Osorhei !

Oșorhei

La ~15km distanță

500 mp
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
11

23.500 €
47 € / mp

Parcele/loc casa 500mp/casa in stadiu de proiec ...

Oșorhei

La ~15km distanță

500 mp
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

15.500 €
31 € / mp

Vand parcele teren intravilan

Oșorhei

La ~15km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

7.200 €
0.83 € / mp

Teren de vanzare la drumul Holod - Ginta

Holod

La ~15km distanță

8.632 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
4

178.800 €
0.90 € / mp

Teren arabil 19,87 ha — Tileagd, Bihor

Tileagd

La ~15km distanță

198.700 mp teren
f.s. 500 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
6

39.500 €
41.54 € / mp

Vand teren intravilan Alparea

Alparea

La ~15km distanță

951 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
16

28.000 €
11.56 € / mp

Teren intravilan in Sumugiu

Șumugiu

La ~20km distanță

2.422 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
5

40.000 €
38.83 € / mp

Vand teren INTRAVILAN in Fughiu Bihor

Fughiu

La ~20km distanță

1.030 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
10

64.000 €
53.33 € / mp

Teren Intravilan comuna Osorhei Bihor.

Fughiu

La ~20km distanță

1.200 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
1

69.500 €
51.48 € / mp

teren baile felix zona de padure

Sânmartin

La ~20km distanță

1.350 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

0 €

Teren de vanzare Sanmartin !

Sânmartin

La ~20km distanță

Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
8

135.000 €
197.08 € / mp

Teren de vanzare in Sanmartin - Beverly Hills

Sânmartin

La ~20km distanță

685 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

58.000 €
18.33 € / mp

Teren intravilan 3165mp in Cordau la strada asf ...

Sânmartin

La ~20km distanță

3.165 mp
3.165 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

56.000 €
70 € / mp

Teren intravilan in Cihei - zona Beverly Hills.

Sânmartin

La ~20km distanță

800 mp
800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
6

40.320 €
60 € / mp

Teren intravilan Cihei

Sânmartin

La ~20km distanță

672 mp
672 mp teren