Proprietăți unice: 2
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
6

155.000 €
137.78 € / mp

Teren intravilan Gavana 2, Aleea Ioan Ursu | Po ...

Găvana 2, Pitești

1.125 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
4

82.450 €
78 € / mp

Teren intravilan Pitești -2 loturi cu suprafat ...

Găvana 2, Pitești

1.057 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
11

115.000 €
141.45 € / mp

Casa la rosu 150mp , Autorizatie de Construire ...

Găvana, Pitești

La ~5km distanță

813 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
15

140.000 €
149.41 € / mp

Vand teren intravilan, pozitie superba, Pitesti ...

Găvana, Pitești

La ~5km distanță

937 mp
937 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
7

226.935 €
187.550 €
268.24 € / mp

Teren Gavana locatie excelenta langa padure si ...

Găvana, Pitești

La ~5km distanță

846,21 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
4

45.570 €
105 € / mp

(308) Teren pentru casa Pitesti – zona No ...

Găvana, Pitești

La ~5km distanță

434 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

165.000 €
305.56 € / mp

Unul dintre pu?inele terenuri disponibile intr- ...

Găvana, Pitești

La ~5km distanță

540 mp
540 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
10

80.000 €
37.54 € / mp

Teren de vânzare 2.131mp, Utilități branșate, P ...

Găvana, Pitești

La ~5km distanță

2.131 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
1

125.000 €
336.93 € / mp

Teren Pitesti, cartier Gavana 3, suprafata 520 ...

Găvana, Pitești

La ~5km distanță

371 mp
371 mp teren
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
11

98.500 €
279.83 € / mp

Teren stradal pe colț - Ideal afacere - front s ...

Găvana, Pitești

La ~5km distanță

352 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

728.000 €
70 € / mp

Teren 10400 mp, Gavana

Găvana, Pitești

La ~5km distanță

10.400 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

93.000 €
130.43 € / mp

Teren 713 mp Gavana Grigoresti, toate utilitati ...

Găvana, Pitești

La ~5km distanță

713 mp teren
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
1

93.000 €
130.43 € / mp

Teren 713 mp Gavana Grigoresti, toate utilitati ...

Găvana 3, Pitești

La ~5km distanță

713 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
3

332.800 €
260 € / mp

(335) Teren Poiana Soarelui, Pitesti

Găvana 3, Pitești

La ~5km distanță

1.280 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

281.930 €
243.67 € / mp

Teren pentru bloc,1.157mp, Fabrica de Bere

Bere, Pitești

La ~5km distanță

1.157 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
5

57.750 €
165 € / mp

Teren intravilan Pitești - lot de 350 mp - Comi ...

Bere, Pitești

La ~5km distanță

350 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

105.000 €
105 € / mp

Teren intravilan S= 1000 mp, str.Balotesti, Bas ...

Rolast, Pitești

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

122.000 €
84.43 € / mp

Teren intravilan S= 1455 mp, Rolast-Balotesti- ...

Rolast, Pitești

La ~5km distanță

1.445 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

495.000 €
280.93 € / mp

Oportunitate investi?ie zona centrala; poten?ia ...

Negru Vodă, Pitești

La ~5km distanță

1.762 mp
1.762 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
1

125.000 €
243.19 € / mp

Teren S= 514 mp, semicentral, Pitești

Negru Vodă, Pitești

La ~5km distanță

514 mp teren
f.s. 12.739999771118 m
Intravilan
Agricol
Agenție

3 luni în urmă
1

195.000 €
356.49 € / mp

Teren intravilan de vanzare Capitan Cutui - PIt ...

Negru Vodă, Pitești

La ~5km distanță

547 mp
547 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
7

94.000 €
191.84 € / mp

Vand teren intravilan, curti-constructii, zona ...

Negru Vodă, Pitești

La ~5km distanță

490 mp
490 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

195.000 €
356.49 € / mp

Teren intravilan de vanzare Capitan Cutui - PIt ...

Negru Vodă, Pitești

La ~5km distanță

547 mp
547 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

330.000 €
475.50 € / mp

Teren intravilan de vanzare Pitesti

Mărășești, Pitești

La ~5km distanță

694 mp
694 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
5

54.999 €
91.67 € / mp

Teren 600mp intravilan - Balotesti

Lăbușești, Pitești

La ~5km distanță

600 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
3

99.998 €
40.13 € / mp

Teren Pitesti Slava Intravilan - 0% Comision

Calea București, Pitești

La ~5km distanță

2.492 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
1

74.000 €
55.72 € / mp

Teren 1328mp, zona Slava

Calea București, Pitești

La ~5km distanță

1.328 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
5

115.000 €
23 € / mp

Comision 0% - Teren Stefanesti

Calea București, Pitești

La ~5km distanță

5.000 mp teren
f.s. 15 m
Extravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
8

379.000 €
132.98 € / mp

Teren Intravilan 2850 mp - zona Strada Digului ...

Calea București, Pitești

La ~5km distanță

2.850 mp teren
Construcții
Agenție

4 săptămâni în urmă
7

29.000 €
58 € / mp

TEREN INTRAVILAN 500 mp MARACINENI, ARGE?

Calea București, Pitești

La ~5km distanță

500 mp
500 mp teren